محسن منصوری بخاطر سعید جلیلی به مرخصی می رود +جزئیات

معاون اجرایی رئیس‌جمهور، برای حضور در ستاد انتخاباتی سعید جلیلی، از محمد مخبر درخواست مرخصی کرد.

محسن منصوری بخاطر سعید جلیلی به مرخصی می رود +جزئیات

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس‌جمهور، محمد مخبر، از سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری برای نقش آفرینی در انتخابات، تقاضای مرخصی کرد.

بنابر روایت ایسنا، متن نامه درخواست مرخصی محسن منصوری از محمد مخبر به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر مخبر

سرپرست محترم ریاست جمهوری

با تقدیم سلام و احترام

تلاش برای ادامه خط نورانی خدمت صادقانه به مردم که میراث ماندگار شهید آیت الله دکتر رئیسی و دولت انقلابی سیزدهم است، باور و اعتقاد قلبی همه همراهان رئیس جمهور شهید است. اکنون که با شهادت حضرت آیت الله دکتر رئیسی مطابق قانون اساسی انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری در حال برگزاری است جهاد مقدس برای حضور پرشور مردم در عرصه تعیین سرنوشت و کمک به روی کار آمدن دولتی برآمده از رأی مردم و معتقد به شعارها گفتمان و عملکرد دولت رئیس جمهور شهید تکلیف هر نیروی انقلابی و معتقد به ادامه ی سیره و اندیشه ی شهید آیت الله دکتر رئیسی است.

از آنجا که در شرایط فعلی تکلیف شرعی و وظیفه انقلابی خود را زمینه سازی و کمک به روی کار آمدن دولتی معتقد به گفتمان انقلاب اسلامی و مسیر افتخار آمیز دولت شهید آیت الله دکتر رئیسی می دانم، به منظور پرهیز از هرگونه شائبه دخالت اعضای دولت از جایگاه سیاسی در انتخابات آتی از تاریخ 1403/03/20 لغایت 1403/04/09 درخواست مرخصی می نمایم.

خواهشمند است با مرخصی اینجانب در بازه زمانی فوق الذکر موافقت فرمائید.

سلامتی و دوام توفیقات جنابعالی را از درگاه خداوند سبحان مسألت می نمایم.

محسن منصوری بخاطر سعید جلیلی به مرخصی می رود +جزئیات

همچنین آنگونه که مهر روایت می‌کند، بر اساس اخبار غیر رسمی و شنیده‌ها «محسن منصوری» معاون اجرایی دولت سیزدهم، به عنوان رییس ستاد «سعید جلیلی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، معرفی خواهد شد.

27219

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان