هشدار زرد هواشناسی برای کاشان و آران و بیدگل! رگبار، رعد و برق، باد و گرد و خاک در راه است

اداره هواشناسی کاشان از احتمال بارش‌های رگباری، رعد و برق، وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک در این شهرستان و آران و بیدگل خبر داد.

 رئیس اداره هواشناسی کاشان جزئیات صدور زرد هواشناسی در کاشان را تشریح کرد.

عباس ارغوانی در گفت‌وگو با تسنیم، ضمن اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی در کاشان اظهار داشت: طی اواخر امروز و فردا فعال شدن سامانه بارشی همرفتی در مناطق کاشان و آران‌ و بیدگل بر اساس نقشه‌های هواشناسی پیش‌بینی می‌شود.

وی در بیان جزئیات این ناپایداری جوی در منطقه کاشان و آران و بیدگل افزود: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی در ساعات اواخر امروز دوشنبه و سه‌شنبه در مناطق دو شهرستان کاشان و آران‌ و بیدگل سامانه‌ همرفتی فعال می‌شود.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان کاشان ضمن اشاره به جزئیات این سامانه در مناطق ابراز داشت: این سامانه‌ها بارش‌های رگباری نقطه‌ای و به صورت غیریکسان همراه با رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید همراه خواهد بود.

وی با بیان اینکه این شرایط بارش بیشتر در مناطق کوهستانی و گرد و خاک در مناطق دشتی قابل انتظار است، گفت: با توجه به دمای بالای هوا شرایط غافل‌گیری که منجر به جریان آب‌های ناشی از بارش‌های تند و رگباری وجود دارد.

ارغوانی با بیان اینکه با توجه به وزش باد نسبتاً شدید شهروندان مراقب لازم را داشته باشند، تصریح کرد: از قرار دادن خودرو زیر درختان خشک و شکننده خودداری کرده و با توجه به احتمال گرد و خاک از ترددهای غیرضروری گروه‌های حساس خودداری شود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان