پسر جو بایدن در تمامی موارد اتهام مجرم شناخته شد

هانتر بایدن، پسر رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا که ۵۴ سال سن دارد در تمامی سه فقره اتهام در پرونده فروش سلاح مجرم شناخته شد.

پسر رئیس‌جمهور آمریکا در دادگاه مربوط به پرونده نقض مالکیت اسلحه، مجرم شناخته شد.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، هیأت منصفه دادگاه امروز سه شنبه «هانتر بایدن» پسر «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا را در هر 3 اتهام جنایی فدرال در پرونده نقض مالکیت اسلحه مجرم اعلام کرد.

بر اساس اعلام این رسانه، پسر رئیس جمهور آمریکا اکنون با 25 سال زندان مواجه است.

اتهام این مرد 54 ساله، نگهداری غیرقانونی یک قبضه اسلحه کلت کبرا 38 ویژه، خریداری شده در اکتبر سال 2018 و همچنین ارائه اطلاعات نادرست به فروشنده اسلحه و مراجع مربوط به ثبت آن رسانه ای شده است.

اسپوتنیک در این خصوص نوشت: طبق تحقیقات، هنگام پر کردن مدارک اجباری برای خرید اسلحه، وی خاطرنشان کرد که مواد مخدر مصرف نمی کند - اما در واقع از سال 2015 تا 2019 اعتیاد به مواد مخدر را تجربه کرده بود.

یکی از نمایندگان دادگاه به اسپوتنیک گفت که هیأت منصفه در خصوص هانتر بایدن در ارتباط با تخلف در خرید و نگهداری سلاح رای صادر کرد.

یکی از مقامات دادگاه نیز گفت: من می توانم این رای را تایید کنم.

این در حالیست که دیروز دوشنبه، دادستان پرونده علیه هانتر بایدن به اعضای هیأت منصفه گفته بود که او توانسته است در جریان محاکمه جرم وی را ثابت کند؛ او گفت که شواهد «شخصی، نگران کننده و خیره کننده» بودند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان