تمهیدات اتوبوسرانی برای مسابقه تیم‌های ملی ایران و ازبکستان

در این اطلاعیه آمده است که ناوگان اتوبوسرانی برای رفاه حال تماشاگران این مسابقه که ساعت ۲۰:۳۰ امروز سه‌شنبه ۲۲ خردادماه در ورزشگاه بزرگ آزادی برگزار می‌شود، با اختصاص اتوبوس‌های موردنیاز، تماشاگران را از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه متروی مربوطه، منتقل می‌کنند.

روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات حمل‌ونقلی ناوگان این شرکت در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و ازبکستان خبر داد.

به گزارش تسنیم، روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات حمل ونقلی ناوگان این شرکت در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و ازبکستان، خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است که ناوگان اتوبوسرانی برای رفاه حال تماشاگران این مسابقه که ساعت 20:30 امروز سه‌شنبه 22 خردادماه در ورزشگاه بزرگ آزادی برگزار می‌شود، با اختصاص اتوبوس‌های موردنیاز، تماشاگران را از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه متروی مربوطه، منتقل می‌کنند.

برنامه‌ریزی لازم برای حضور بانوان با اختصاص ناوگان ویژه اندیشیده شده است، همچنین عوامل نظارتی در محل مستقر خواهند بود و ناوگان اتوبوسرانی تا انتقال آخرین تماشاگر، نسبت به ارائه خدمات حمل‌ونقلی اقدام می‌کنند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان