دستگیر عاملان تیراندازی به طلافروشی در تالش گیلان

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه این تیراندازی خسارت جانی نداشته و ماموران موفق به شناسایی و دستگیری هر دو متهم این پرونده شدند گفت: از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح شکاری کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری عاملان تیراندازی با اسلحه شکاری به یک واحد صنفی در شهرستان تالش خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس گیلان, سردار حسین حسن پور سه شنبه شب اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر تخریب ویترین یک واحد صنفی طلافروشی در یکی از خیابان‌های شهرستان تالش، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند و با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد 2 نفر از ضاربین با سلاح شکاری اقدام به شلیک 2 تیر به سمت شیشه واحد صنفی کرده و بلافاصله با یک دستگاه خودروی پژو از محل متواری شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه این تیراندازی خسارت جانی نداشته و ماموران موفق به شناسایی و دستگیری هر دو متهم این پرونده شدند افزود: از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح شکاری کشف شد.

سردار حسن پور علت و انگیزه ضاربین را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: شهروندان با خویشتنداری فرو بردن خشم می‌توانند از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کنند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان