رود گولیت: گریه رونالدو اشک تمساح بود؛ او فقط به‌دنبال جلب توجه است!

رود گولیت، اسطوره فوتبال هلند، از کریستیانو رونالدو به خاطر اشک‌هایش پس از از دست دادن پنالتی در بازی پرتغال مقابل اسلوونی در یورو ۲۰۲۴ به شدت انتقاد کرد.

ستاره اسبق تیم ملی هلند از کاپیتان تیم ملی پرتغال حاضر در رقابت‌های یورو 2024 انتقاد کرد و خلاف تمجیدکنندگان که اشک‌های ستاره پرتغالی را در بازی مقابل اسلوونی، نشانه تعصب عنوان کرده‌اند، گفت که گریه او «اشک تمساح بوده است»!

به گزارش ایرنا، تیم ملی پرتغال در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا (یورو 2024) موفق شد در ضربات پنالتی اسلوونی را شکست دهد تا در یک چهارم به مصاف فرانسه برود.

پس از بازی مقابل اسلوونی کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی به دلیل از دست دادن یک ضربه پنالتی در دقیقه 105 هدف انتقادهای زیادی قرار گرفت.

رود گولیت، ستاره اسبق فوتبال هلند نیز با انتقاد از رونالدو گفت که اشک‌های رونالدو در پی از دست دادن پنالتی، «اشک تمساح بود.»

ستاره اسبق لاله‌های نارجی که در یورو 1988 درخشید درباره رونالدو گفت: هر موقع ضربه آزادی برای پرتغال به دست می‌آید، قطعا رونالدو پشت توپ قرار می‌گیرد و به هیچ بازیکنی اجازه نمی‌دهد که ضربه آزاد بزند. همه شاهد هستیم که وقتی پنالتی هم برای پرتغالی اعلام می‌شود، 100درصد باید رونالدو پشت توپ قرار گیرد و باز هم اجازه نمی‌دهد بازیکن دیگری بدرخشد. شک نکنید رونالدو دوست دارد جلب توجه کند.

رود گولیت ادامه داد: او همه ضربات آزاد پرتغال را می‌زند و با این حال، از هر 60 ضربه یکی را تبدیل به گل می‌کند. در پرتغال بازیکنانی هستند که بهتر از او ضربه آزاد می‌زنند اما او همیشه به‌دنبال جلب توجه است.

وی افزود: صادقانه بگویم، اصلا آن اتفاقی که در بازی(برابر اسلوونی) افتاد را دوست نداشتم. او تمام ضربات آزاد را از دست داد و یک پنالتی را هم خراب کرد و بعد زیر گریه زد! به نظرم اشک تمساح بود. کاری که رونالدو می‌کند به معنای واقعی قابل قبول نیست.

پیش‌تر دیتمار هامان ، اسطوره فوتبال آلمان نیز با انتقاد از رونالدو گفته بود که گریه کردن او نشانه «خودخواهی اوست»؛ او باید تعویض می‌شد چون از لحاظ ذهنی به هیچ‌ عنوان آماده بازی نبود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر