دولت سیزدهم برای ورود VAR به ورزشگاه‌ها اعتبار اختصاص داد؛ هاشمی: وظیفه ما نیست اما انجام می‌دهیم!

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه تجهیز ورزشگاه‌ها به VAR وظیفه ذاتی دولت نیست، از اختصاص اعتبار برای ورود این سیستم به ورزشگاه‌های کشور خبر داد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که تجهیز ورزشگاه های کشور به «VAR» وظیفه دولت نیست گفت: اما دولت سیزدهم برای ورود این تجهیزات به ورزشگاه های کشور یک هزار و 100 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داد.

به گزارش ایرنا، کیومرث هاشمی روز پنجشنبه در بازدید از چند طرح ورزشی مازندران در ساری اظهار کرد: با برنامه ریزی دولت سیزدهم و تخصیص اعتبار مورد نیاز «VAR» خریداری و در ورزشگاه های کشور به کار گیری خواهد شد.

وی ادامه داد: کار وزارت ورزش و جوانان ورود به بخش های که وظیفه آن نیست نخواهد بود اما دولت سیزدهم این طرح های زیرساختی را انجام داد.

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: دولت نمی تواند تیم داری کنداما برخی از تیم های فوتبال همانند نساجی قائم شهر که پشتوانه قوی مردمی دارند حمایت می شوند.

دولت سیزدهم برای ورود VAR به ورزشگاه‌ها اعتبار اختصاص داد؛ هاشمی: وظیفه ما نیست اما انجام می‌دهیم!

هاشمی با بیان این مطلب که رئیس جمهور شهید ما توجه ویژه ای به بخش توسعه زیرساخت های ورزشی داشت، اظهار کرد: بازسازی چمن ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر یکی از مصوبات دور نخست سفر هیات دولت به مازندران بود که انجام شد.

وزیر ورش تصریح کرد: در حال حاضر این ورزشگاه با مشکلات دیگری مواجهه شد که با کمک فدراسیون فوتبال و حمایت دولت این مشکلات هم برطرف خواهد شد.

نقص‌های فنی و زیرساختی ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر سبب شد در هفته‌های اخیر تیم فوتبال نساجی قائم‌شهر با حاشیه‌های زیادی از جمله تصمیم مالک باشگاه به واگذاری این تیم فوتبال و کناره گیری سرمربی موفق تیم نساجی همراه باشد. این امر نگرانی‌هایی را برای هواداران این تیم ریشه‌دار ایجاد کرد.‌

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر