روایت فرمانده کل سپاه از تماس وزرای خارجه کشورها با ایران در شب عملیات وعده صادق/سلامی خطاب به پاسداران و بسیجیان: حوادث تلخ را برای مردم شیرین کردید

فرمانده کل سپاه گفت: شما سخت‌ترین حوادث تلخ را برای مردم شیرین کرده‌اید، در کرونا درخشیدید، واقعاً درخشیدید. در امدادهای مومنانه به مردم محروم، به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی فصل درخشانی برای عملِ سپاه ایجاد کردید.

روایت فرمانده کل سپاه از تماس وزرای خارجه کشورها با ایران در شب عملیات وعده صادق/سلامی خطاب به پاسداران و بسیجیان: حوادث تلخ را برای مردم شیرین کردید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در دیدار تصویری با کارکنان سپاه و بسیج گفت: انقلاب اسلامی محصول مجاهدت مردان و زنان دانشمند ماست که در عرصه‌ی تحریم توانستند پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی را در عرصه علوم و فناوری‌های مدرن برای این ملت به ارمغان بیاورند و با وجود تحریم‌های علمی، صنعتی، اقتصادی و مالی، کشور ایران را در ردیف کشورهای پیشرفت‌کننده‌ای شتابدار در عرصه علوم و فناوری‌های قرار بدهند.

بنابر روایت مهر، وی افزود: انقلاب اسلامی محصول مجاهدت‌های رهبر عزیز و عظیم الشأن انقلاب است که همانند قله‌های استوار در قلب خطر ایستاده است و همه تیرهای بلای ملامت و همه اهانت‌ها و جسارت‌ها را بر جان و نفس خویش می‌خرد و مسئولیت اقدامات شجاعانه بزرگ را که گاه جهان را تکان می‌دهد به عهده می‌گیرد و تصمیمات بزرگ می‌سازد، تصمیماتی که آمریکا را تحقیر می‌کند و اسرائیل را متزلزل می‌کند، قلب را متحیّر می‌کند، جهان را متعجّب می‌کند و به ملت ایران اعتماد می‌بخشد، امید می‌دهد و نگرانی‌ها را برطرف می‌کند.

سلامی در ادامه خطاب به پاسداران و بسیجیان بیان کرد: برادران و خواهران گرانقدر شما محصول این تجربه‌های تلخ و شیرین در تاریخ پر فراز و نشیب اسلام و ایران هستید و امروز در یک نقطه رفیعی از منزلت و اعتبار و اقتدار ایستاده‌ایم.

وی افزود: شما سخت‌ترین حوادث تلخ را برای مردم شیرین کرده‌اید، در کرونا درخشیدید، واقعاً درخشیدید. در امدادهای مومنانه به مردم محروم، به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی فصل درخشانی برای عملِ سپاه ایجاد کردید. شما بارها و بارها دلِ رهبر عزیزمان و ملت بزرگمان و امت اسلام را شاد کردید.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: شما نمادهای عزت، سربلندی، شرافت و کرامت برای همه مسلمانان هستید. شما نهضت فلسطین را حمایت کردید، شما از سقوط نظام‌های همسو با انقلابمان جلوگیری کردید، شما به یمن کمک کردید تا او که فقیرترین کشور عرب بود بر ثروتمندترین و قدرتمندترین از حیث اتکای به قدرت‌های جهانی، آن را پیروز کردید.

سرلشکر سلامی در ادامه عنوان کرد: شما با پدیدۀ تکفیر جنگیدید و آن را شکست دادید. در مقابل هر شیطنت رژیم صهیونیستی، چند برابر به او ضربه زدید، گاهی از رسانه‌ها پخش شد، گاهی مکتوم ماند، اما، بعدها گفته خواهد شد. داستان ضربات متوالی به رژیم صهیونیستی به موقع بیان خواهد شد، ولی این را بدانید که سپاه در مقابل هر عمل او ضربه‌ای یا بزرگ‌تر یا به‌اندازه زده است و در هیچ کجا دست‌های ما بسته نبوده است و ما در عین تحریم پیشرفت کرده‌ایم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه سخنان خود با اشاره به عملیات وعده صادق عنوان کرد: ما امروز در بهترین موقعیت بین‌المللی هستیم. وقتی ما عملیات وعدۀ صادق را می‌خواستیم انجام بدهیم، وزرای خارجۀ کشورهای متعددی با وزیر خارجۀ شهید ما امیرعبداللهیان عموماً در نیمه‌های شب برای یک کارِ روانی، نیمۀ شب، تماس می‌گرفتند، هشدار می‌دادند و گاهی تمنّا می‌کردند و می‌گفتند حق با شماست، شما مشروعیتِ عمل دارید اما اگر ممکن است نزنید چون ممکن است جنگی اتفاق بیفتد.

وی افزود: ما می‌دانستیم یک آرایش جهانی قدرت در مقابل ماست و این شجاعتِ تصمیم و عظمت تصمیمی که رهبر معظم انقلاب در این شرایط گرفتند آنقدر وسیع و بزرگ بود که همۀ ابهامات ما را در مورد آیندۀ این حملات کاملاً برطرف کرد.

29219

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر