اظهارات تند و عجیب معاون وزیر کشور: مشکلات امروز ادامه خیانت‌های دولت‌های قبل است/ما که نمی‌توانستیم در ۳ سال آن همه خرابی را ترمیم کنیم

عباسی گفت: مشکلات امروز کشور ادامه خیانت‌های دولت‌های قبل است. ریل‌گذاری‌های این ۳ سال باید ادامه یابد تا دستاوردهای دولت سیزدهم خود را نشان دهد. اکنون مشکلات تازه در حال حل شدن است. ما که نمی‌توانستیم در ۳ سال آن همه خرابی را ترمیم کنیم.

اظهارات تند و عجیب معاون وزیر کشور: مشکلات امروز ادامه خیانت‌های دولت‌های قبل است/ما که نمی‌توانستیم در 3 سال آن همه خرابی را ترمیم کنیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، معاون وزیر کشور در همایش شهید جمهور که در مشهد برگزار شد، گفت: پس از شهادت رئیس‌جمهور، دشمنان منتظر تزلزل در اراده مسئولین اجرایی یا تزلزل در جریان خدمت‌رسانی بودند.

بنا بر روایت ایسنا، محمد عباسی با بیان اینکه انقلاب و نظام ما تنها به امام زمان متصل است، افزود: این تفکر اراده‌ها را محکم کرد و هر زمان اتفاقات مشابهی افتاد، ما در اجرای منویات امام و رهبری مصمم‌تر شدیم. این موضوع تحت عنوان قدرت ترمیم، جلوه‌ای ویژه در جمهوری اسلامی دارد. در حادثه تلخ سقوط بالگرد نیز علی‌رغم اینکه هیچ کس آمادگی چنین شرایطی را نداشت، کشور باثبات مسیر خود را ادامه داد. البته این سوگ بزرگ ملت ایران را متوجه کرد که چه گوهری را از دست داده و چه عزت بسیار بزرگی در راس نظام اجرایی کشور بود. لذا ملت تصمیم گرفت محکم این راه را ادامه دهد.

معاون وزیر کشور با بیان اینکه در دوران ریاست‌جمهوری شهید رجایی، گفتمان مکتبی بودن رئیس‌جمهور شکل گرفت، عنوان کرد: این یک مدل جدید از سمت جمهوری اسلامی بود و سپس تمام مسئولان کشور سعی کردند همین رویکرد را داشته باشند. یکی از اهداف استکبار از ساخت داعش، این بود که آن را به عنوان یک حکومت مکتبی و اسلامی به دنیا نشان دهد تا مردم‌ جهان فکر کنند حکومت اسلامی و مکتبی به معنای کشتار و خشونت است، در حالیکه حکومت مکتبی واقعی، نظام جمهوری اسلامی است.

عباسی بیان کرد: با شکل‌گیری دولت سیزدهم به سرداری شهید رئیسی، به همه دنیا نشان داده شد که می‌شود یک سید روحانی در میدان قرار گیرد و برای حمایت از مردم تمام تلاشش را بکند. دولت شهید رئیسی مدلی جدید در حکمرانی بود که الگوی مردم‌سالاری دینی را به همه جهان نشان داد. تحلیلگران سیاسی غرب نیز این نتیجه رسیده‌اند که نظام جمهوری اسلامی در جهان نمونه است و سعی دارد مشابه حکومت پیامبر(ص) عمل کند. به همین خاطر دشمنان یک صف‌آرایی سنگین را در برابر نظام ما ایجاد کرده‌اند.

او با بیان اینکه وقتی آیت‌الله رئیسی شهید شد، در تمام جهان به سوگ او گریستند و انسجامی بین دلها شکل گرفت، گفت: مشکلات امروز کشور ادامه خیانت‌های دولت‌های قبل است. ریل‌گذاری‌های این 3 سال باید ادامه یابد تا دستاوردهای دولت سیزدهم خود را نشان دهد. اکنون مشکلات تازه در حال حل شدن است. ما که نمی‌توانستیم در 3 سال آن همه خرابی را ترمیم کنیم. اگر رویکرد دولت شهید رئیسی ادامه یابد، خواهیم دید که اقدامات انجام‌‍شده، مسیر تعالی را برای کشور فراهم ‌می‌کند اکنون ما در شرایطی تعیین‌کننده هستیم و جامعه باید نسبت به استمرار مسیر دولت سیزدهم تلاش کند.

2929

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر