یورو ۲۰۲۴ کابوس کیه‌زا شد؛ افت قیمت و احتمال جدایی از یوونتوس

عملکرد ضعیف فدریکو کیه‌زا در یورو ۲۰۲۴ با انتقادات زیادی همراه بود و حالا به نظر می‌رسد این موضوع بر قیمت او در بازار نقل و انتقالات نیز تاثیر منفی گذاشته است.

 عملکرد ضعیف و حذف از مسابقات یورو 2024 می‌تواند باعث افت قیمت فدریکو کیه‌زا شود.

به گزارش "ورزش سه"، براساس گزارش‌های منتشرشده در ایتالیا، باشگاه رم همچنان به‌دنبال مذاکره با یوونتوس برای جذب فدریکو کیه‌زا، ملی‌پوش ایتالیایی است. این بازیکن پس از نمایش‌های ناامیدکننده در یورو 2024، ممکن است با افت قیمت در دسترس باشد.

تنها 12 ماه از قرارداد این بازیکن با یوونتوس باقی‌ مانده و اگر قرارداد جدیدی با این باشگاه امضا نکند، انتظار می‌رود در این تابستان اجازه ترک باشگاه را پیدا کند.

در حال حاضر، تمدید قرارداد کیه‌زا با یوونتوس بعید به نظر می‌رسد و بنابراین بیانکونری به‌دنبال دریافت مبلغی از انتقال او است. آن‌ها نمی‌خواهند اجازه دهند کیه‌زا فصل آینده یووه را به‌صورت رایگان ترک کند.

یوونتوس امیدوار بود مبلغی در حدود 35 تا 40 میلیون یورو برای کیه‌زا دریافت کند؛ اما براساس گزارش‌های روز پنج‌شنبه از توتو اسپورت، این مبلغ پس از عملکرد ناامیدکننده کیه‌زا در یورو 2024، به حدود 25 تا 30 میلیون یورو کاهش یافته است.

مهاجم سابق فیورنتینا در مقابل آلبانی عملکرد قابل قبولی داشت؛ اما در مقابل اسپانیا و در شکست ناامیدکننده مرحله یک‌هشتم نهایی مقابل سوئیس، ناامیدکننده ظاهر شد. او در بازی آخر مرحله گروهی مقابل کرواسی نیز به‌عنوان بازیکن تعویضی نمایش امیدوارکننده‌تری داشت.

یوونتوس ممکن است همچنان بتواند از انتقال کیه‌زا مبلغی در حدود 30 میلیون یورو سود کند؛ زیرا دیگر نیازی به پرداخت دستمزد نسبتاً سنگین او نخواهد داشت.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر