فرزند شهید همت: جلیلی و یارانش هم بازی را باختند هم اخلاق را

محمدمهدی همت، فرزند شهید محمّدابراهیم همت، در یادداشتی توییتی با انتقاد از عملکرد برخی چهره‌های اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری، آنها را عامل شکست جبهه انقلاب دانست.

ضمن عرض تبریک به رهبر عزیز انقلاب، ملت شریف ایران و رییس جمهور منتخب آقای دکتر مسعود پزشکیان، بیان چند نکته را که قبلا پیش‌بینی می‌کردیم لازم می‌دانم:

1. این شکست می‌توانست رقم نخورد اگر آقای جلیلی و اطرافیانش لج‌بازی نمی‌کردند. واضح بود رای دلسوزان با تجربه و عقلای جبهه انقلاب در سبد تندروها نخواهد ریخت. 

2. اگر دکتر ‎قالیباف فداکاری نمی‌کرد و در صحنه باقی نمی‌ماند و کنار می‌کشید، همان دور اول کار تمام بود.

3. منطق سیاسی به این نیست که چه کسی در نظرسنجی(سازی) بالاست، به این است که چه کسی می‌تواند در دو قطبی احتمالی پیروز باشد و همه‌ی نظرسنجی‌ها نشان می‌داد که در دو قطبی آقای جلیلی بازنده و حاج باقر برنده است.

4. خروجی چندین ماه تخریب و لجن‌پراکنی توسط تیم عدالت‌خواه‌، مصاف، رسایی، ثابتی و این‌ها، این بود که بعد از دولت انقلابی شهید رییسی، دور افتاد دست اصلاح‌طلب‌ها!

5. اطرافیان آقای جلیلی که به جای تمرکز بر تبلیغ خودشان و رأی نیاوردن رقیب اصلاح‌طلب، بر ایجاد اتاق عملیات روانی و تخریب علیه آقای قالیباف و طرفداران ایشان متمرکز بودند باید پاسخگو باشند!

6. توصیه علما و بزرگان جبهه انقلاب مبتنی بر محاسبات عقلایی و منطقی بود که بی‌توجهی کردند و با خودرایی نتیجه‌ آن شکست تلخی برای همگان شد!

7. ⁠عرصه سیاست مکان آزمون و خطای سلبریتی‌های رانتی یا مدیران نور چشمی آسانسوری نیست که سرنوشت 4 یا ٨ سال یک ملت را با خودکامگی و مشورت‌های غلط به باد دهند!

8. ⁠خدا قوت به یار سوم اصلاح‌طلبان که در سال 1392 و ١4٠٣ کار را در آورد!

 

*هم بازی را باختید هم اخلاق را.

 

‎#فراموش_نمی‌کنیم

‎#نمی‌بخشیم

فرزند شهید همت: جلیلی و یارانش هم بازی را باختند هم اخلاق را

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر