۳ گوشی دیگر سامسونگ بازنشسته شدند!(+عکس)

وقت بازنشستگی و خداحافظی با ۳ گوشی دیگر سامسونگ فرا رسیده است. گوشی‌هایی که تا همین چند سال پیش، پرفروش‌ترین محصولات سامسونگ بودند.

سامسونگ در اقدامی جدید، پشتیبانی نرم‌افزاری از سه گوشی هوشمند خود را به پایان رساند. این لیست شامل گلکسی M51 5G، گلکسی A41 و گلکسی M01 می‌شود. با این تصمیم، صاحبان این گوشی‌ها دیگر به‌روزرسانی‌های امنیتی و نرم‌افزاری جدید را از سوی سامسونگ دریافت نخواهند کرد.

خداحافظی به 3 گوشی محبوب و پرفروش سامسونگ

به گزارش گجت نیوز، این موضوع شامل گلکسی M51 5G، یکی از محبوب‌ترین مدل‌های میان‌رده سامسونگ در زمان عرضه، گلکسی A41 که برای کاربران با بودجه متوسط طراحی شده بود و گلکسی M01 که در دسته گوشی‌های اقتصادی قرار می‌گرفت، می‌شود.

3 گوشی دیگر سامسونگ بازنشسته شدند!

اگرچه این تصمیم ممکن است برخی از کاربران را ناامید کند، اما باید توجه داشت که ارائه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برای مدت نامحدود امری غیرممکن است. شرکت‌ها معمولاً پس از چند سال، پشتیبانی از مدل‌های قدیمی‌تر را متوقف می‌کنند تا بتوانند منابع خود را بر روی توسعه و ارائه به‌روزرسانی برای گوشی‌های جدیدتر متمرکز کنند.

با این حال، این به معنای پایان عمر این گوشی‌ها نیست. صاحبان این مدل‌ها همچنان می‌توانند از آن‌ها برای انجام وظایف روزمره خود استفاده کنند. اما دیگر به‌روزرسانی‌های امنیتی و ویژگی‌های جدید در دسترس آن‌ها نخواهد بود.

به کاربران این گوشی‌ها توصیه می‌شود که در آینده به فکر ارتقاء به مدل‌های جدیدتر باشند تا از مزایای به‌روزرسانی‌ها و قابلیت‌های امنیتی نوین بهره‌مند شوند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر