پیام جهانگیری به پزشکیان: توانستید نماد تحول برای جامعه ناراضی و نگران ایران شوید / پورمحمدی: آقای پزشکیان! اینک باری سنگین بر دوش شما است

اسحاق جهانگیری و مصطفی پورمحمدی در پیام هایی جداگانه به مسعود پزشکیان تبریک گفتند.

پیام جهانگیری به پزشکیان: توانستید نماد تحول برای جامعه ناراضی و نگران ایران شوید / پورمحمدی: آقای پزشکیان! اینک باری سنگین بر دوش شما است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در دولت های یازدهم و دوازدهم در پیامی پیروز پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات را تبریک گفت.

متن پیام وی بدین شرح است:

به نام خدا

برادر عزیز جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب ملت شریف ایران

حضور موثر و رای آینده ساز ملت شریف ایران به جنابعالی سرنوشتی نو برای ایران رقم زد. نیمی از ملت به صحنه انتخابات آمدند و حماسه آفریدند و نیمی دیگر همچنان به دلیل نارضایتی از وضعیت زندگی، یا کاهش اعتماد به تاثیر رای‌شان بر تحول وضعِ امروزِ کشور یا هر دلیل دیگر نیامدند؛ آنها هم صاحب حقند و امیدوارم که در دولت چهاردهم، این دلخوری ها التیام و پایان یابد.

جنابعالی با سلامت نفس و صداقت در گفتار و صراحت در رفتار و باور به اصلاحات توانستید نماد تحول برای جامعه ناراضی و نگران ایران شوید و پس از رقابتی سنگین، رای اعتماد اکثریت رای دهندگان را بدست آورید. پیروزی جنابعالی یعنی پیروزی تفکری که به مردم تکیه می‌کند و تحول، تغییر، توسعه، پیشرفت و تعامل با جهان را به رسمیت می‌شناسد.

عنایت خداوند متعال، آگاهی و اراده مردم، شایستگی و صلاحیت های جنابعالی و پشتیبانی و حمایت شخصیت‌ها و جریان های تاثیر گذار ملی، به ویژه جبهه اصلاحات که در این کارزار سخت وارد شدند و بصورت مویرگی این مسیر بسته را باز کردند و موجب شدند تا ایران از این گردنه خطرناک عبور کند. این موفقیت بزرگ را به شما برادر عزیزم که مسئولانه به میدان آمدید و پیروزمندانه نقش آفریدید و همچنین به ملت ایران که با انتخاب آگاهانه خود حماسه آفریدند تبریک می گویم. همچنین از تدابیر مقام معظم رهبری که زمینه این مشارکت مردمی را فراهم کردند و از برگزارکنندگان انتخابات که تسلیم بد اخلاقی ها نشدند و از رای مردم حفاظت کردند سپاسگزارم.

وظیفه همه ماست که بدون هیچ چشمداشتی به شما کمک کنیم که بتوانید در شرایط دشوار بعد از انتخابات گره‌گشایی کنید. خوشبختانه رویکرد جنابعالی به مسائل و مشکلات پیشِ رو واقع بینانه، اصلاح طلبانه، علمی و راهگشاست و امید است با انتخاب همکارانی توانمند و همگرا و جلب همکاری و همراهی نهادهای رسمی همچنان با پشتوانه مردم به پیش روید و برای‌تان در تصدی این مسئولیت خطیر و پاسخ امانت و امید جامعه آرزو موفقیت می‌کنم.

اسحاق جهانگیری

تبریک مصطفی پورمحمدی به مسعود پزشکیان

از سوی دیگر، مصطفی پورمحمدی کاندیدای مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم نیز در پیامی به مسعود پزشکیان تبریک گفت.

متن پیام وی به این شرح است:

به برادر عزیز، مومن و صادقم جناب دکتر پزشکیان، صمیمانه تبریک می‌گویم.

جناب دکتر پزشکیان! اینک باری سنگین بر دوش شما و چشمانی امیدوار به راه شما دوخته شده است. امروز شما رئیس‌جمهور همه رفیقان و رقیبان و همه همراهان و مقابلان و همه غایبان ناخرسند هستید.

صادقانه امید دارم که فراتر از هرنگاهی، چنان که از شما سراغ داریم، با ایمان به اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی و پیشرفت میهن عزیز، رضایت حق تعالی وسعادت ملت شریف ایران را اصل بی‌بدیل تمامی انتخاب ها، برنامه‌ها و تصمیم‌هایتان قرار دهید تا به لطف الهی، سختی ها را گره از گره بگشایید و برای مشکلات در هم تنیده کشور، راه نجاتی شایسته بیابید که ان الله یدافع عن الذین آمنوا ... و ان الله مع المتقین.

27218

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر