جوان‌ترین و پیرترین داوطلبان کنکور چند ساله هستند؟

جوان‌ترین و پیرترین داوطلبان نوبت دوم کنکور اعلام شد.

جوان‌ترین و پیرترین داوطلبان کنکور چند ساله هستند؟

به گزارش خبرآنلاین، پیرمرد و جوان‌ترین داوطلبان نوبت دوم کنکور 1403 در رشته های هنر، انسانی، ریاضی و تجربی آزمون شرکت کردند.

بنابر گزارش ایسنا، نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 روزهای پنجشنبه و جمعه 21 و 22 تیر برگزار می‌شود.

آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح روز پنجشنبه و آزمون گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی بعدازظهر روز پنجشنبه 21 تیرماه و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه 22 تیر ماه برگزار می‌شود.

آقا متولد 1322 و خانم متولد 1327 از کرمانشاه و خانم متولد 1390 از کنگاور و سه داوطلب دیگر متولد 1388 جوان‌ترین و پیرترین داوطلبان نوبت دوم کنکور 1343 را از آن خود کردند.

کارت‌ شرکت در آزمون‌ همه داوطلبان به‌همراه راهنمای شرکت در آزمون تا روز چهارشنبه به تاریخ 20 تیرماه در سامانه جامع آزمون سراسری (https://my.sanjesh.org/login) برای مشاهده و پرینت فعال است و داوطلبانی که در 2 گروه آزمایشی شامل یک گروه آزمایشی اصلی ( علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی ) به همراه یکی از گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان‌های خارجی متقاضی شده‌اند دارای 2 کارت هستند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم‌چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

داوطلبان در صورت مشاهده نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون، باید براساس آدرس مندرج در جدول شماره 2 اطلاعیه منتشر شده در خبر درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش به واحدهای رفع‌نقص کارت اعلام شده مراجعه کنند، لازم به تاکید است در این آزمون تغییر گروه آزمایشی و حوزه امتحانی به هیچ‌وجه امکان‌پذیر نیست و از مراجعه به واحدهای رفع‌نقص کارت، برای این موارد جداً خودداری شود.

233236

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر