جیکاب اند کو و بوگاتی : توربیون نقطه ملاقات دو حرفه ای! (فیلم)

شرکت‌های جیکاب اند کو و بوگاتی، طراحی خودرو و ساعت را به طرز بی‌نقصی ادغام کرده‌اند و در نتیجه، ساعت مچی‌ خلق شده که نماد نوآوری، صنعتگری و تجمل است. توربیون بوگاتی که تنها در ۱۵۰ نسخه عرضه می‌شود، با تجسم زیبایی و برتری مهندسی، عصری جدید را برای بوگاتی رقم می‌زند.

عصر ایران - شرکت‌های جیکاب اند کو (Jacob & Co) و بوگاتی (Bugatti) با همکاری یکدیگر از شاهکاری به نام «توربیون بوگاتی» رونمایی کردند. این ساعت مچی فوق‌العاده لوکس، استانداردی جدید در طراحی ساعت وضع کرده و پیچیدگی و ظرافت جدیدترین ابرخودروی بوگاتی را تجسم می‌کند.

مشخصات فنی خیره‌کننده:

* قاب 52 در 44 میلی‌متری توربیلون بوگاتی، عناصر منحصربه‌فرد خودرو مانند جلوپنجره، ورودی‌های رادیاتور جانبی و شیشه‌های جانبی بزرگ از جنس یاقوت کبود را منعکس می‌کند.

* موتور V16 خودکار این ساعت که از یک بلوک یاقوت کبود شفاف ساخته شده، اعجازی از مهندسی است که با فناوری توربیون زمان دقیق را در اوج زیبایی به نمایش می گذارد و در عین حال به نام خودرو جدید توربیون نیز اشاره دارد.

نوآوری در صنعت ساعت‌سازی:

* عملکرد عقربه‌های ساعت و دقیقه به صورت معکوس، همانند دورسنج کار می‌کند که در نوع خود در صنعت ساعت‌سازی بی‌سابقه است.

* توربیون بوگاتی با داشتن 557 جزء دقیقاً ساخته‌شده، گواهی بر دقت و انحصاری بودن آن است. پشت قاب از جنس یاقوت کبود، جزئیات بلوک موتور با 16 پیستون و میل‌لنگ تک‌محوره را به نمایش می‌گذارد و نمایشی تماشایی از قدرت مهندسی را ارائه می‌دهد.

 

 

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر