رقابت نفس‌گیر برای دروازه پرسپولیس؛ اخباری یا بازگشت بیرانوند؟

محمدرضا اخباری، دروازه‌بان گل‌گهر، با بند فسخ ۱۰ میلیارد تومانی در قراردادش، گزینه‌ای جذاب برای جانشینی علیرضا بیرانوند در پرسپولیس محسوب می‌شود.

محمدرضا اخباری بند فسخ 10 میلیاردی در قرارداد خود با گل‌گهر دارد که در فدراسیون فوتبال هم به ثبت رسیده است.

به گزارش ایرنا، دو سه هفته قبل بود که علیرضا بیرانوند تصمیم گرفت قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کند. او با اتکا به بندی که در قراردادش وجود داشت این اقدام را انجام داد و حالا شماره یک تیم ملی و پرسپولیس دچار اختلافاتی عمیق با یکدیگر شده‌اند. در همین زمینه اخبار متفاوتی درباره جانشین احتمالی بیرانوند در پرسپولیس شنیده می‌شود.

از طرفی هم برخی بر این عقیده‌اند که شاید بیرانوند لحظه آخر به پرسپولیس برگردد و این بار با قراردادی جدید در ترکیب این تیم قرار بگیرد. اتفاقی که هنوز رخ نداده است.

با این حال مدیران پرسپولیس هم بیکار ننشسته و ظرف روزهای اخیر با چند دروازه‌بان مذاکره کرده‌اند. از جمله محمدرضا اخباری 32 ساله که فصل قبل دروازه‌بان ثابت گل‌گهر بود. اخباری با سابقه حضور در تیم ملی و همچنین کاپیتانی تراکتور، یک فصل دیگر با گل‌گهر قرارداد دارد. البته در قرارداد او بندی گنجانده شده که می‌تواند با پرداخت 10 میلیارد تومان جدا شود. این بند بر خلاف بندهای قرارداد فرشاد احمدزاده و مهدی لیموچی، در فدراسیون فوتبال ثبت شده و از این حیث مشکلی برای اخباری وجود ندارد.

پرسپولیس باید 10 میلیارد برای رضایتنامه اخباری و حدود 20 میلیارد تومان برای دستمزد این دروازه‌بان هزینه کند. یعنی عددی در حدود 30 میلیارد تومان. باید ببینیم آیا مدیران پرسپولیس این هزینه را متقبل می‌شوند و دروازه‌بان گل‌گهر را به خدمت می‌گیرند یا اینکه دوباره سراغ گزینه دیگری می‌روند؟ شاید هم مثل فصل قبل با بیرانوند توافق کردند و او به پرسپولیس برگشت. 

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر