جایگزین رضاییان در سپاهان مشخص شد؟ مدافع سابق پاری‌سن‌ژرمن در راه اصفهان!

باشگاه سپاهان اصفهان که در پی جدایی رامین رضاییان، مدافع راست خود در فصل نقل و انتقالات است، به دنبال جذب جایگزینی مناسب برای او می‌گردد. در همین راستا، گفته می‌شود جردن ایکوکو، مدافع اهل جمهوری دموکراتیک کنگو، گزینه اصلی طلایی‌پوشان برای این پست است.

مدافع سابق تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن گزینه باشگاه سپاهان اصفهان برای جانشینی رامین رضاییان در فصل آینده است.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال سپاهان اصفهان فصل گذشته لیگ برتر را با رتبه سوم به پایان رساند و موفق شد با قهرمانی در جام حذفی جواز حضور در پلی‌آف لیگ نخبگان را کسب کند.

رامین رضاییان مدافع راست این تیم بعد از قهرمانی در جام حذفی اعلام کرد که قصد دارد فصل آینده را در تیم دیگری به میدان برود و به نوعی از هواداران سپاهان خداحافظی کرد.

جایگزین رضاییان در سپاهان مشخص شد؟ مدافع سابق پاری‌سن‌ژرمن در راه اصفهان!

طلایی‌پوشان برای جایگزین رضاییان قصد دارند جردن ایکوکو، مدافع اهل جمهوری دموکراتیک کنگو را به خدمت بگیرند. این مدافع 30 ساله فوتبال خود را از تیم جوانان پاری‌سن‌ژرمن آغاز کرد و سابقه حضور در تیم دوم بزرگسالان این تیم و همچنین رده‌های پایه تیم ملی فرانسه را در کارنامه خود دارد. البته ایکوکو برای تیم ملی بزرگسال جمهوری دموکراتیک کنگو نیز به میدان رفته است.

این مدافع همچنین سابقه حضور در تیم‌های لانس و گنگام فرانسه، لودگورتس بلغارستان و پافوس قبرس را نیز در کارنامه خود دارد. ایکوکو همچنین پیج رسمی باشگاه سپاهان را نیز در شبکه‌های اجتماعی دنبال کرده تا احتمال انتقال این بازیکن به ایران قوت بگیرد.

جایگزین رضاییان در سپاهان مشخص شد؟ مدافع سابق پاری‌سن‌ژرمن در راه اصفهان!

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر