معاوضه السومه با عبدالکریم حسن در راه پرسپولیس؟

طبق گزارش رسانه‌های قطری، باشگاه پرسپولیس در ازای صدور رضایتنامه جدایی عبدالکریم حسن، به دنبال جذب عمر السومه، مهاجم گلزن العربی است. در حالی که عبدالکریم حسن تمایل خود را برای جدایی از پرسپولیس و پیوستن به العربی اعلام کرده، باشگاه پرسپولیس با این انتقال به شرط جذب السومه موافقت کرده است.

 یکی از رسانه‌های قطری از احتمال رضایت باشگاه پرسپولیس به جدایی عبدالکریم حسن در ازای جذب مهاجم گلزن العربی نوشت.

به گزارش تسنیم، سایت «الرایه» قطر گزارش داد که در ادامه مذاکرات مدیران باشگاه العربی با مسئولان پرسپولیس برای جذب عبدالکریم حسن، باشگاه ایرانی در ازای صدور رضایتنامه حسن به جذب عمر السومه مهاجم سوری العربی علاقه‌مند شده است.

باشگاه العربی درخواست دارد که مذاکرات برای فروش عمر السومه به پرسپولیس، جدا از مذاکره برای خرید عبدالکریم حسن دنبال شود. گفته می‌شود حسن به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که تمایل دارد در العربی به میدان برود.

این سایت همچنین مدعی شد که السومه با پیشنهادهای زیادی مواجه شده که یکی از آنها به عربستان مربوط می‌شود و اکنون برای بازی در لیگ برتر ایران دچار تردید است.

عمر السومه مهاجم 35 ساله العربی سابقه بازی در الاهلی عربستان را هم در کارنامه دارد و فصل گذشته 17 بار در لیگ ستارگان قطر موفق به گلزنی شده است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر