استقلال به خاطر شکایت محمد احمدی، ۶۰۰ میلیون ریال جریمه شد

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در پی شکایت محمد احمدی، باشگاه استقلال را به پرداخت ۶۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. این رای در حالی صادر شده که استقلال در پرونده‌های دیگر نیز با جریمه و محکومیت مواجه شده است.

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال را 600 میلیون ریال جریمه کرد.

به گزارش ایرنا، آرای جدید کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال بدین شرح اعلام شد:

در پرونده شکایت محمد احمدی از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 600 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 19 میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

با توجه به شکایت علی خماند از داود رجبی، وی به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 49 میلیون و 595 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان 3 میلیارد و 700 میلیون قرار رد صادر کرد.

در پی شکایت حسن افزونی از باشگاه شمس آذر قزوین، این باشگاه به پرداخت مبلغ 240 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 9 میلیون و 156 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

با توجه به شکایت مصطفی بداوی از باشگاه خلیج فارس ماهشهر، این باشگاه به پرداخت یک میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 38 میلیون و 150 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر