امید نورافکن به ملوان می‌رود؛ ستاره سپاهان سرباز شد

ستاره ملی‌پوش سپاهان، امید نورافکن، برای گذراندن دوران سربازی راهی ملوان شد. این خبر را مدیرعامل باشگاه سپاهان به صورت رسمی اعلام کرد.

 با اعلام مدیرعامل باشگاه سپاهان، امید نورافکن برای سپری کردن دوران سربازی، راهی ملوان می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، همانطور که از مدت‌ها قبل نیز اخبار آن به گوش می‌رسید، امید نورافکن برای فصل بعد راهی ملوان خواهد شد تا دوران سربازی خود را در این تیم سپری کند. این موضوعی است که توسط مدیرعامل سپاهان به صورت رسمی اعلام شده تا زردپوشان یکی از مهره‌های کلیدی خود را برای فصل بعد در اختیار نداشته باشند.

امید نورافکن که در سال‌های اخیر همواره از مهره‌های مهم در ترکیب سپاهان بوده، طبق قوانینی که از فصل قبل برای بازیکنان مشمول تدوین و تصویب شده، باید برای سپری کردن دوران سربازی، راهی یکی از تیم‌های نظامی شود و از آنجایی که ملوان به عنوان تنها تیم لیگ برتری قادر به جذب بازیکنان سرباز است، این بازیکن فصل بعد را در جمع انزلی چی‌ها توپ خواهد زد.

این بازیکن طی ماه‌های اخیر در تلاش بود تا بتواند در صورت امکان و برای لیگ بیست و چهارم نیز در خدمت سپاهان باشد ولی در نهایت او به صورت قرضی راهی ملوان خواهد شد و پس از پایان دوران سربازی، به سپاهان باز خواهد گشت. این موضوعی است که توسط مدیرعامل اصفهانی‌ها به صورت رسمی اعلام شده است.

مهدی آذربایجانی، مدیرعامل سپاهان پستی را در صفحه اینستاگرام منتشر و درخصوص آخرین وضعیت این تیم در بازار نقل و انتقالات به صحبت پرداخته که یکی از بخش‌های مهم یادداشت وی، به وضعیت ستاره ملی پوش تیمش برمیگردد که آذربایجانی اعلام کرده نورافکن راهی ملوان می‌شود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر