دفن پیکر ۱۲ نفر از حجاج ایرانی در عربستان

ستاد مکه مکرمه اعلام کرد: ۲۷ زائر ایرانی در عربستان جان باختند که پیکر ۱۲ نفر از جان باختگان دفن و ۹ پیکر نیز به ایران منتقل شده است.

ستاد مکه مکرمه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تا بامداد امروز نزدیک به 58000 نفر از عربستان راهی ایران شده اند و جمع زائران و عوامل باقیمانده در عربستان بیش از 28500 نفر است.

به گزارش برنا، ستاد مکه مکرمه در این اطلاعیه‌ای می‌افزاید: حدود 70 درصد از زائران ایرانی از مکه مکرمه خارج شده‌اند.

بر اساس این گزارش، تا بامداد امروز بیش از 18500 زائر ایرانی در قالب 136 کاروان در مکه مکرمه حضور دارند و تعداد حجاج در مدینه منوره نیز 10048 نفر در قالب 72 کاروان اعلام شده است.

بر اساس این گزارش، تا بامداد امروز 42290 زائر و عوامل از فرودگاه مدینه و 15542 نفر هم از طریق فرودگاه جده به ایستگاه‌های پروازی در ایران انتقال یافتند.

این گزارش، با اشاره به انتقال مجموعاً 414 کاروان به ایران می‌افزاید که زائران این کاروان‌ها با 248 پرواز هواپیمایی ایران ایر از دو فرودگاه مدینه و جده راهی کشورمان شدند.

در این گزارش به جان باختن 27 زائر ایرانی در عربستان اشاره شده و آمده است پیکر 12 نفر از جان باختگان دفن و 9 پیکر نیز به ایران منتقل شده و انتقال بقیه پیکر‌ها نیز در حال پیگیری است.

امسال 87650 زائر و عوامل کاروان‌های ایرانی از استان‌های مختلف کشورمان عازم سرزمین وحی شدند و خروج آن‌ها از عربستان از طریق دو فرودگاه مدینه و جده از یکم تیر آغاز شده است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر