زندگی خانواگی در خانه ۹ متری! (+تصاویر)

گالیانو ۱۰۰ خانه ای دو طبقه و دارای درهایی با شیشه های قدی است که موجب می شود فضا بزرگتر احساس شده و در عین حال ارتباط با فضای بیرون ایجاد شود.

عصر ایران - شرکت معماری تریم استودیو (Trim Studio) طی یکی از پروژه های خود در نزدیکی ونکوور، کانادا، خانه کوچکی را برای یک زوج جوان ساخت. این پروژه که به نام گالیانو 100 شناخته می شود، مساحتی فقط 9.29 متر مربعی دارد و به ونکوور مشرف است.

خانه کوچک گالیانو 100

گالیانو 100؛ خانه ای کوچک مشرف به ونکوور

خانه کوچک گالیانو 100 رو به شمال شرقی به سمت ونکوور قرار دارد و از مناظر زیبای محیط اطراف خود و منطقه جنگلی به خوبی بهره می برد. تریم استودیو در مواجهه با درخواست ساخت خانه ای که بزرگتر از 9.29 متر مربع و بلندتر از 4.88 متر نباشد، به چالش کشیده شد. الزامات شامل یک فضای نشیمن، آشپزخانه، اجاق هیزمی، حمام، اتاق خواب، پاسیو، انبار چوب و دوش در فضای باز می شد.

خانه کوچک گالیانو 100

اما تیم تریم استودیو به طرز شگفت انگیزی موفق شد تا تمام خواسته های مشتریان خود را برآورده کند. مالکان گالیانو 100 مجموعه ای از عکس های عناصر مختلف مورد علاقه خود را در اختیار تیم تریم استودیو قرار داد و آنها موفق شدند تا خانه ای کوچک با طراحی شگفت انگیز و جذاب را ارائه کنند. به گفته مالکان خانه، این دقیقا همان چیزی است که در زمان آغاز این فرایند در ذهن داشتیم و کار با تریم استودیو بسیار رضایتبخش بوده است.

گالیانو 100 خانه ای دو طبقه و دارای درهایی با شیشه های قدی است که موجب می شود فضا بزرگتر احساس شده و در عین حال ارتباط با فضای بیرون ایجاد شود. ایوانی کوچک سه طرف خانه را در بر می گیرد و دوش بیرونی، کباب پز، و انبار چوب روی آن قرار دارند. یک سکوی دیگر میزبان جکوزی و محل نشیمن است که مکانی عالی برای لذت بردن از شب های گرم تابستان محسوب می شود.

خانه کوچک گالیانو 100

اطلاعات پروژه

نام پروژه: گالیانو 100

معماران: تریم استودیو

مشتری: کریس و آلیشیا الکساندر

نوع: مسکونی / خانه تعطیلات

سبک: مدرن

مکان: جزیره گالیانو، کانادا

اندازه: 9.29 متر مربع

خانه کوچک گالیانو 100

خانه کوچک گالیانو 100

خانه کوچک گالیانو 100

خانه کوچک گالیانو 100

خانه کوچک گالیانو 100

خانه کوچک گالیانو 100

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر