اسکوچیچ پس از ۹ روز؛ از کرواسی به تراکتور

دراگان اسکوچیچ، سرمربی سابق تیم ملی ایران و تیم زیر ۲۱ سال کرواسی، پس از ۹ روز دوری از نیمکت سرمربیگری، هدایت تراکتور تبریز را در لیگ بیست‌وچهارم بر عهده گرفت.

 سرمربی جدید تراکتور تبریز چند روز بعد از پایان همکاری با فدراسیون فوتبال کرواسی، به نیمکت سرمربیگری بازمی‌گردد.

به گزارش تسنیم، باشگاه تراکتور تبریز روز سه‌شنبه اعلام کرد که با دراگان اسکوچیچ به توافق رسیده و هدایت تیم فوتبال خود را در لیگ بیست‌وچهارم به این مربی 55 ساله سپرده است.

سرمربی جدید تراکتور که به‌عنوان سرمربی تیم زیر 21 سال کرواسی فعالیت می‌کرد، 9 روز پیش از این سمت کنار رفت. تیم زیر 23 سال کرواسی در خرداد ماه دو بازی دوستانه پشت سر گذاشت که با نتیجه 3 بر 2 مغلوب ایرلند شد و شکست 5 بر 2 را برابر سوئد تجربه کرد. فدراسیون فوتبال کرواسی از «پایان همکاری با توافق دوطرفه» خبر داد، اما رسانه‌هایی چون «HRT» کرواسی از عبارت «برکناری» استفاده کردند.

کروات‌ها در مرحله انتخابی مسابقات قهرمانی زیر 21 سال اروپا در شش مسابقه به میدان رفتند که چهار پیروزی، یک تساوی و یک شکست کسب کردند. کرواسی در جدول شش تیمی گروه G پایین‌تر از پرتغال و یونان، در رتبه سوم ایستاده است. تیم اول هر گروه به‌صورت مستقیم راهی رقابت‌های قهرمانی اروپا می‌شود و تیم دوم، بخت خود برای صعود به این مسابقات را در مرحله پلی‌آف آزمایش می‌کند.

آخرین دیدار شاگردان اسکوچیچ در دور انتخابی رقابت‌های قهرمانی اروپا به شکست 5 بر یک این تیم مقابل پرتغال انجامید. کرواسی یک بازی کمتر از پرتغالِ صدرنشین و دو بازی کمتر از یونانِ رده دومی دارد. همچنین در بازی‌هایی که تاکنون برگزار شده، کرواسی در پنج مسابقه میهمان بود و تنها از یک بازی میزبانی کرد. کروات‌ها در ادامه انتخابی قهرمانی اروپا میزبان چهار مسابقه هستند تا راهی دور نهایی مسابقات زیر 21 سال قاره سبز شوند.

اسکوچیچ در 12 مسابقه‌ای که روی نیمکت تیم زیر 21 سال کرواسی نشست، متحمل پنج شکست شد و چهار پیروزی و سه تساوی هم تجربه کرد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر