پرسپولیس در انتظار تعیین تکلیف وضعیت رضاییان برای مذاکره

باشگاه پرسپولیس که در فصل نقل و انتقالات تابستانی با جدایی چند بازیکن کلیدی روبرو بوده، به دنبال جذب رامین رضاییان، مدافع راست سابق خود، است. با این حال، وضعیت قرارداد این بازیکن با سپاهان هنوز به طور کامل مشخص نشده و پرسپولیس منتظر پاسخ استعلام از سازمان‌های ذی‌ربط در این خصوص است.

باشگاه پرسپولیس جهت ادامه روند مذاکرات برای جذب بازیکن سابق خود منتظر تعیین وضعیت قرارداد این بازیکن با باشگاه سپاهان است.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس علی‌رغم قهرمانی در بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد.

علیرضا بیرانوند سنگربان ملی‌پوش سرخ‌پوشان قرارداد خود را فسخ کرد و دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی ترابی نیز 2 مهره تاثیرگذار این تیم راهی تراکتور تبریز شدند. از طرفی نیز با توجه به درخشش عبدالکریم حسن، مرد سال آسیا در سال 2018 در ترکیب پرسپولیس، این بازیکن نیز مشتریان دست به نقدی از قطر دارد و سرخ‌پوشان برای فروش وی به توافق رسیدند.

در این میان باشگاه پرسپولیس به دنبال انتخاب جانشین بازیکنان جدا شده خود است. از همین رو سرخ‌پوشان برای پست دفاع راست به سراغ ستاره سابق خود و تیم ملی یعنی رامین رضاییان رفته‌اند. بعد از قهرمانی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در رقابت‌های جام حذفی، رضاییان ستاره این تیم اعلام کرد بعد از 2 سال حضور در این تیم از جمع طلایی‌پوشان جدا خواهد شد. این در شرایطی بود که باشگاه سپاهان اصفهان اعلام کرد، این مدافع یک فصل دیگر قرارداد دارد. همین موضوع باعث شد تا این مدافع با انتشار پستی نسبت به این موضوع واکنش شدیدی نشان دهد و اعلام کرد با سپاهان قرارداد ندارد.

با پیگیری‌های خبرنگار ایرنا مشخص شد که باشگاه پرسپولیس برای مشخص شدن وضعیت رضاییان و ادامه روند مذاکرات و در نهایت جذب بازیکن سابق خود از سازمان‌های ذی‌ربط درخواست استعلام وضعیت این مدافع را کرده و منتظر پاسخ آن است. گفتنی است که باشگاه سپاهان در این بین همچنان مدعی‌ست که رضاییان با این باشگاه قرارداد داخلی دارد و هر تیمی که خواهان وی است باید رضایت‌نامه این مدافع را پرداخت کند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر