حملات شبانه ارتش اسرائیل به غزه

شبکه «الجزیره» بامداد پنجشنبه گزارش داد که مناطق «الرمال» و «تل الهوی» در شهر غزه هدف حملات شدید ارتش اسرائیل قرار گرفته‌اند.

همزمان با تداوم حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، نقاط مختلف کرانه باختری نیز شاهد یورش نظامیان صهیونیست و بازداشت شماری از شهروندان فلسطینی است.
 
به گزارش مهر، ارتش رژیم صهیونیستی در حالی به حملات وحشیانه خود به نقاط مختلف نوار غزه ادامه می‌دهد که نقاط مختلف کرانه باختری نیز از یورش نظامیان صهیونیست و تعرض به جان و مال فلسطینیان از سوی نظامیان اشغالگر در امان نیست.

تداوم بمباران غزه از سوی ارتش رژیم صهیونیستی

شبکه «الجزیره» بامداد پنجشنبه گزارش داد که مناطق «الرمال» و «تل الهوی» در شهر غزه هدف حملات شدید ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند.
 
شبکه «المیادین» هم خبر داد که شرق شهر «خان‌یونس» در جنوب و اردوگاه «المغازی» در مرکز نوار غزه نیز هدف حملات صهیونیست‌ها قرار گرفته‌اند.
 
کانال تلگرامی قدس الاخباریه هم بامداد امروز اعلام کرد که توپخانه‌های اشغالگران منطقه الصبره در جنوب نوار غزه را هدف گلوله‌های توپخانه قرار داده‌اند.
 
منابع فلسطینی همچنین بیان کردند که اشغالگران در حال هدف قراردادن منازل مسکونی فلسطینیان در مرکز شهر رفح در جنوب غزه هستند.
 
حملات شبانه ارتش اسرائیل به غزه

یورش بامدادی گسترده نظامیان صهیونیست به کرانه باختری

بامداد امروز پنجشنبه ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی یورش گسترده‌ای را به نقاط مختلف کرانه باختری انجام داد.
 
نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز به شهرک «عتیل» در شمال طولکرم، شهرک «عصیره» در شمال نابلس، شهرک «زیتا» در شمال طولکرم، شهرک «قفین» در شمال طولکرم، اردوگاه «بلاطه» در شهر نابلس و منطقه «دوار الشارقه» در شهر قلقیلیه واقع در کرانه باختری یورش بردند.
 
بر اساس گزارش منابع رسانه‌ای در یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه بلاطه واقع در شهر نابلس یک فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر زخمی شده است.
 
در شهرک عصیره واقع در شمال نابلس نیز «بلال الکاید» آزاده فلسطینی پس از یورش نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به منزل وی از سوی نظامیان صهیونیست بازداشت شد.
 
همچنین نظامیان صهیونیست برای فشارآوردن به یکی از مبارزان فلسطینی به نام «طارق داود» برای تسلیم‌شدن، بار دیگر پدر وی را در شهر قلقیلیه بازداشت کردند.
 
علاوه بر این شهرک‌نشینان صهیونیست نیز در اطراف خانه یکی از شهروندان فلسطینی در روستای «برقا» در شرق رام‌الله واقع در کرانه باختری آتشی را برافروختند.

تجاوز نظامی جنگنده‌های صهیونیستی به نقاطی در جنوب لبنان

رسانه‌های محلی بامداد پنجشنبه از تکرار تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر دادند.
 
شبکه خبری المیادین گزارش داد که جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی به مناطقی در اطراف شهرک «رامیا» در جنوب لبنان حمله کرده‌اند.
 
از سوی دیگر خبرگزاری لبنان هم اعلام کرد که جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی طی 2 حمله هوایی شهرهای الخیام و العدیسه در جنوب لبنان را هدف قرار داده‌اند.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر