هالند با ۱۵ میلیون پوند گران‌ترین بازیکن تاریخ فانتزی لیگ برتر

ارلینگ هالند، ستاره منچسترسیتی، با قیمتی سرسام‌آور به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فانتزی لیگ برتر لقب گرفت. قیمت این مهاجم نروژی برای فصل ۲۵-۲۰۲۴، ۱۵ میلیون پوند تعیین شده که یک میلیون پوند بیشتر از قیمت او در فصل گذشته است.

آقای دو سال فوتبال انگلیس اکنون بالاترین قیمت را در فانتزی لیگ برتر دارد. 

چند هفته مانده به آغاز فصل جدید فوتبال باشگاهی، بازی مشهور لیگ برتر انگلیس قیمت برخی از بازیکنان را مشخص کرد. 

به گزارش طرفداری به نقل از اتلتیک؛ ارلینگ هالند با قیمتی سرسام‌آور به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فانتزی لیگ برتر لقب گرفت. قیمت این مهاجم نروژی برای فصل 25-2024، 15 میلیون پوند تعیین شده که یک میلیون پوند بیشتر از قیمت او در فصل گذشته است. هیچ بازیکنی در تاریخ این بازی محبوب، با قیمتی بالاتر از 14 میلیون پوند در ابتدای فصل روانه میدان نشده بود. رابین فن پرسی، تیری آنری و کریستیانو رونالدو تنها بازیکنانی هستند که با قیمت 14 میلیون پوند کار خود را آغاز کرده‌اند. محمد صلاح و فرانک لمپارد نیز با قیمت 13 میلیون پوند در میان گران‌ترین‌ها قرار دارند. هالند در فصل گذشته لیگ برتر در 31 بازی 27 گل به ثمر رساند و در فصل قبل از آن نیز با رکورد 36 گل در 35 بازی عملکرد شگفت‌انگیزی به نمایش گذاشت. 

محمد صلاح با قیمت 12.5 میلیون پوند، ارزش مشابه فصل گذشته خود را تکرار می‌کند. او در فصل گذشته 18 گل و 10 پاس‌گل در 32 بازی لیگ برتر ثبت کرد. لیگ برتر، برگزارکننده بازی جذاب فانتزی، هنوز تاریخ دقیق انتشار نسخه جدید را اعلام نکرده است. در فصل گذشته، نزدیک به 11 میلیون تیم در این بازی ثبت نام کردند. علاوه بر رونمایی از قیمت‌ها، لیگ برتر وعده داده که این فصل شاهد ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیزی خواهیم بود که استراتژی‌های کاربران را تغییر خواهد داد و تجربه‌ای منحصر به فرد از این بازی را رقم خواهد زد.

هالند با 15 میلیون پوند گران‌ترین بازیکن تاریخ فانتزی لیگ برتر

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر