ساوتگیت: اسپانیا بهترین تیم جام است؛ کار سختی در فینال داریم

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس، با تمجید از اسپانیا، حریف فینال یورو ۲۰۲۴، گفت: "این تیم بهترین تیم جام است و ما کار سختی در فینال داریم."

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس با تمجید از تیم ملی اسپانیا گفت: این تیم بهترین تیم جام است و ما کار راحتی برابر آنان نداریم.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال انگلیس شب گذشته در نیمه نهایی یورو 2024 با برتری 2 بر یک برابر هلند راهی دیدار نهایی شد. این دومین فینال متوالی سه‌شیرها در این مسابقات است.

گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس پس از پایان این بازی با تمجید از عملکرد شاگردان خود گفت: در تمام دقایق بازی انعطاف‌پذیری لازم را داشتیم و بازیکنانم تصمیمات بسیار خوبی گرفتند. پیروزی پاداش این بازیکنان است و من برای تمامی اعضای تیم خوشحالم آنان واقعا عالی بازی کردند.

او درمورد تعویض طلایی خود در این بازی نیز اظهار داشت: من باور دارم در هر بازی باید تمام تیم برای حضور در زمین آماده باشند. زمانی که هری کین مصدوم شد احساس کردم که زمان مناسبی برای امتحان کردن اولی واتکینز است. اولی می‌تواند به خوبی پرس کند و با سرعت در عمق نفوذ کند. برای درخشش اولی در این لحظه بسیار خوشحالم.

سرمربی انگلیس با اشاره به حضور اسپانیا در فینال عنوان کرد:‌ اینکه تیم ملی فوتبال انگلیس در یک تورنمنت خارج از خانه به فینال رسیده بسیار عالی و فوق‌العاده است. اما کار برابر اسپانیا راحت نیست و ما می‌خواهیم مقابل تیم اسپانیا که بهترین تیم این تورنمنت بوده به پیروزی برسیم.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر