پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
بست ویکی

ولوو XC۴۰ در این سال رونمایی می‌شود

طبق اخبار منتشرشده، محصول جدید ولوو با نام XC۴۰ در سال جاری معرفی خواهد شد. این محصول روی پلتفرم جدید CMA ولوو ساخته می‌شود.

ولوو XC40 در این سال رونمایی می‌شود

 

بر اساس گزارش جدیدی از وب‌سایت Autocar، خودروی کراس‌اور و اقتصادی XC40 ولوو در این سال رونمایی می‌شود. XC40 اولین خودرویی خواهد بود که روی پلتفرم جدید CMA ولوو ساخته می‌شود و همچنین اولین مدل از سری 40 است.

XC40 در دسته‌ی خودروهای محبوبی چون BMW X1 و Audi Q3 جای خواهد گرفت. این خودرو از نظر برخی خطوط روی بدنه به SUV اشرافی XC90 ولوو و همچنین سدان S90 این کمپانی شباهت دارد. انتظار می‌رود فضای داخلی XC40 نیز بسیار لذت‌بخش و نمادی از هنر سوئدی باشد.

ولوو XC40

به نظر نمی‌رسد ولوو تنها به این مدل از سری 40 بسنده کند. Autocar می‌گوید:

ولوو قصد دارد یک خودرو با نام V40 از سری استیشن نیز روی پلتفرم CMA تولید کند و بازگشت سدان مدل S40 هم دور از انتظار نخواهد بود.

ولوو در این سال از مدل بازطراحی شده‌ی XC60 نیز رونمایی خواهد کرد. هنریک گرین، رئیس مرکز تحقیق و توسعه‌ی ولوو در گفتگو با Autocar در نمایشگاه دیترویت 2017 گفت:

XC60 پرفروش‌ترین خودروی ما در اروپا، چین و آمریکا است. این محصول سود چشمگیری برای ما داشته، ازاین‌رو تولید آن از همه لحاظ برای ما حیاتی است. مدل جدید XC60 یک خودروی شگفت‌انگیز است و گامی روبه‌جلو محسوب می‌شود.

ولوو XC40

انتظار می‌رود پس از معرفی XC60، خودروی بازطراحی شده‌ی V60 در کلاس استیشن و خودروی سدان S60 نیز به‌زودی رونمایی شوند. تمامی این خودروها از یک زبان طراحی زیبا و مشابه در اتومبیل‌های مدل XC90 ،S90 و V90 بهره می‌برند. ولوو قصد دارد در سال 2019 اولین خودروی تمام الکتریکی خود را روی پلتفرم CMA روانه‌ی بازار کند.

 
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان