تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

موسسه تاریخ ادبیات کودکان برای کمک‌ به زلزله‌زدگان فراخوان داد

فروشگاه کتاب هدهد از سوی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان، سود حاصل از فروش کتاب‌های این فروشگاه را تا پایان هفته کتاب به کودکان زلزله‌زده کرمانشاه اختصاص داد.

موسسه تاریخ ادبیات کودکان برای کمک‌ به زلزله‌زدگان فراخوان داد

به گزارش خبرنگار مهر، فروشگاه کتاب «هدهد» بر آن است به یاری کودکان مناطق زلزله زده بشتابد و در فراخوانی افزون بر تشویق مادران و پدران به خرید کتاب برای کودکان خود به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، اعلام کرد سود حاصل از فروش کتاب‌های خود را تا 26 آبان‌ماه 1396، پایان هفته کتاب، صرف کمک به کودکان مناطق زلزله‌زده می‌کند.

 کتاب هدهد پیش از این نیز با هدف ترویج کتابخوانی و تشویق والدین به خرید کتاب به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی، تمامی کتاب‌های خود را از تاریخ 20 تا 26 آبان‌ماه 1396 با 10 درصد تخفیف ارائه کرده است.

علاقه‌مندان به خرید کتاب و محصولات فرهنگی از کتاب هدهد، جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در امر کمک‌رسانی به کودکان مناطق زلزله زده می‌توانند با شماره 88553528-021 تماس بگیرند یا به سایت www.hodhod.com مراجعه کنند.

موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان پیش‌تر نیز تجربه حضور در مناطق زلزله‌زده و یاری رسانی به کودکان بحران‌دیده را در زلزله آذربایجان شرقی در سال 1391 داشت. در نخستین روزهای پس از زلزله آذربایجان، کارشناسان برنامه ترویج کتابخوانی «با من بخوان» از سوی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان در روستاهای پیرامون شهرستان هریس حاضر و همراه با اهدا کتاب و لوازم کمک آموزشی، اقدام به برگزاری کارگاه‌های بلندخوانی برای مربیان مهد در 12 روستا کردند.

کتاب هدهد، فروشگاه کتاب موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان است. این فروشگاه مرجعی از بهترین و مناسب‌ترین کتاب‌های کودک و نوجوان است. هدف کتاب هدهد، افزون بر کارشناسی و گزینش آثار و کتاب‌های باکیفیت برای کودکان و نوجوانان، در دسترس گذاشتن آن‌ها برای این گروه سنی و مربیان، آموزگاران، پدران و مادران، مروجان کتاب و سایر مخاطبان علاقه‌مند است. کتاب هدهد افزون بر فروش کتاب‌های باکیفیت، اقدام به برگزاری نمایشگاه‌ کتاب، برگزاری کارگاه‌هایی در پیوند با ادبیات کودکان و همچنین تجهیز کتابخانه‌ها در مهدکودک‌ها، نهادها، موسسات و مراکز فرهنگی می‌کند.

«با من بخوان» برنامه‌ایست که از سال 1390 زیر نظر موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان به ترویج کتابخوانی با کودکان محروم و کودکان در بحران می‌پردازد. این برنامه بر پایه شعار اصلی «همه کودکان حق دارند کتاب‌های باکیفیت بخوانند» بنا شده است. در برنامه «با من بخوان»، کتاب‌های مناسب و باکیفیت به دست گروهی از کودکان می‌رسد که در شرایط معمول زندگی به این گونه از کتاب‌ها دسترسی ندارند.

نظرات خوانندگان ارسال نظر
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر