روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

شریفی در گفت‌وگو با میزان:

سینمای ایران در حال پوست‌اندازی است/امیدوارم سیمرغ جشنواره فیلم فجر را به دست آورم

بازیگر فیلم "کار کثیف" گفت: چند سال اخیر سینمای ایران به شدت شاهد حضور جوانان بازیگر و فیلمساز بوده و امسال این حضور چندین برابر شده است. سینمای ایران در حال پوست اندازی است و حضور جوانان دقیقاً همین رویه را نشان می دهد.

پدرام شریفی بازیگر سینما در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص حضور خود در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با فیلم "کار کثیف" گفت: حضورم در فیلم کار کثیف بسیار جذاب و هیجان انگیز بود. بازی در این فیلم سخت‌ترین تجربه من در عرصه بازیگری بود و امیدوارم مورد پسند مخاطب قرار بگیرد.

وی در همین راستا ادامه داد: خسرو معصومی برای فیلم کار کثیف تلاش فراوانی کرده و کل گروه بسیار منسجم به تولید این اثر پرداخته و امیدوارم در جشنواره فیلم فجر اتفاقات خوبی برای این فیلم بیفتد.

پدرام شریفی

بازیگر فیلم "متولد 65" درباره تمایل خود برای موفقیت در جشنواره فجر تاکید کرد: من هم مثل سایر بازیگران دوست دارم سیمرغ جشنواره فیلم فجر را به دست آورم و بسیار امیدوارم امسال برای کار کثیف سیمرغ جشنواره را به خانه ببرم. سیمرغ جشنواره لذتی بسیاری دارد و من کتمان نمی کنم که به شدت این جایزه را دوست دارم.

وی در مورد حضور گسترده جوانان در جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: چند سال اخیر سینمای ایران به شدت شاهد حضور جوانان بازیگر و فیلمساز بوده و امسال این  حضور چندین برابر شده است. سینمای ایران در حال پوست اندازی است و حضور جوانان دقیقاً همین رویه را نشان می دهد.

پدرام شریفی

این بازیگر جوان سینما درباره تاثیر جشنواره فیلم فجر در روند کار بازیگران افزود: جشنواره فیلم فجر محل اجتماع مردم و هنرمندان سینما بوده و باعث می شود کار افراد به خوبی دیده شود. حال اگر کاری واقعاً خوب باشد و یا بازی بازیگری درست انجام شود در فجر چندین برابر بازخورد مثبت خواهد داشت.

شریفی با اشاره به حضور خود در فیلم "بادیگارد" خاطرنشان کرد: شروع جدی سینما با فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا و بعد از متولد 65 باعث شد با وجود نیاز شدید سر هر کاری نروم و در انتخاب‌هایم دقت کنم. امیدوارم کارهای خوب به من پیشنهاد شود تا بتوانم باز هم در آثار قابل دفاع بازی کنم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر