تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

پیام تبریک موفقیت زیبا برای موفقیت در مراحل مختلف زندگی

مجموعه ای جدید از انواع متن های زیبا برای پیام تبریک موفقیت با بیانی رسمی و صمیمی را در این مطلب برای شما همراهان عزیز و گرامی گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مطالعه این پیام ها نهایت لذت را ببرید.

مجموعه ای جدید از انواع متن های زیبا برای پیام تبریک موفقیت با بیانی رسمی و صمیمی را در این مطلب برای شما همراهان عزیز و گرامی گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مطالعه این پیام ها نهایت لذت را ببرید.

پیدا کردن متنی مناسب و زیبا برای ارسال کردن پیام تبریک موفقیت بعضی اوقات سخت است و بهتر است در چنین مواردی شما مجموعه ای جدید از پیامک های تبریک موفقیت در زمینه های مختلف را در اختیار داشته باشید تا بتوانید با ارسال کردن این پیام تبریک ها به دوستان و یا آشناهایتان موفقیت آن ها را در کسب شغل و مدرک تحصیلی بالا و … تبریک بگویید.

هر انسانی طعم شیرین موفقیت در زندگی را چشیده است. موفقیت در همه کارها یکی از بزرگترین آرزو ها برای هر فردی است و اگر دوستان و خانواده و یا آشنایان شما موفقیت بزرگی را کسب کرده اند بهتر است با ارسال پیام تبریک های زیبا برای کسب موفقیت آن ها در هر زمینه ای خود را در شادی آن ها شریک بدانید.

اس ام اس تبریک موفقیت

پیام تبریک موفقیت با بیانی رسمی و صمیمی

پیام تبریک موفقیت در انواع متن ها با مضامین رسمی و صمیمی وجود دارند که شما می توانید با توجه به نیاز خود متن زیبایی را برای تبریک کسب موفقیت برای نزدیکان و آشنایانتان ارسال نمایید. اس ام اس زیبا برای تبریک موفقیت

پیام تبریک موفقیت در فارغ التحصیلی

جشن فراغت تو از تحصیل ،جشن دیگری است ارزشمند و مقدس،

مبارکت باد این تاج افتخار گوارایت باد این عنوان امید بخش.

با کاروانی از دعای خیر،تو را بدرقه میکنم و چشم به راه موفقیتهای بعدی تو هستم.

پیامک تبریک موفقیت در کنکور با بیانی صمیمی

فرزند عزیزم

با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه ( ………………….) را تبریک گفته و از اینکه توانستی با شایستگی تمام در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ؛ دوستان ؛ آشنایان و حتی دشمنان روسفید کنی خرسندیم و از صمیم قلب این پیروزی شیرین را به تو و به خودمان شادباش میگوییم.

متن زیبا برای تبریک موفقیت

متن زیبا برای تبریک فارغ التحصیلی

اندیشیدن و تفکر یکی از ویژگی های ممتاز انسان است و دانش و اندیشه
دو بال ضروری پرواز به سوی قله های رفیع سعادت و کمال است ؛
اندیشه و ژرف نگری در راه کشف لایه های علوم و فنون به ابتکار، خلاقیت
و تولید علم می انجامد .
بدین وسیله فارغ التحصیلی شما را مقطع …. و پشت سر گذاشتن گامی
دیگر از مراحل ترقیتون رو تبریک می گوییم و از خدای منان توفیق
روز افزون شما را در مراحل آتی زندگیتان صمیمانه آرزومندیم.

پیام تبریک زیبا برای موفقیت در کنکور

با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه را تبریک می گوییم و امیدواریم پله های ترقی را یکی پس از دیگری با موفقیت طی کنی.

متن تبریک فارغ التحصیلی

به سلامتی تمام کسانی که مهندسی را درک کردند، به سلامتی تمام کسانی که پلی ساختند از انتهای بن بست کوچه ی رفاه تا بیکران، به سلامتی تمام کسانی که خود را شبانه روز وقف کردند تا همگان شبانه روزی روشن داشته باشند، به سلامتی تمام کسانی که لذتش را فهمیدند نه آنان که تنها به نامش خوانده شدند… فارغ التحصیلی شما را در رشته مهندسی …. تبریک می گوییم و امیدواریم در تمام مراحل زندگی تان طعم شیرین موفقیت را بچشید.

پیام تبریک موفقیت فارغ التجصیلی

پیام تبریک موفقیت در کنکور

توفیق ورود به دروازه های دنیای علم ودانش, یکی از موهبت هاست از سوی خداوندعلیم, که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش, از این موهبت بهره خواهد جست.
امروز با ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن را به مس وجودت داده ای؛ مانیز به نوبه خود کسب این موفقیت را به شما رهجوی مسیر علم و تعلم تبریک عرض می نمائیم.

متن زیبا برای کسب ارتقاء شغلی

کسب موفقیت شما را ارتقاء شغلی جدیدتان تبریک عرض می کنیم و از درگاه خداوند منان توفیق روز افزون و بهروزی شما را
خواستاریم.

متن تبریک زیبا برای موفقیت

در این مطلب سری جدید پیام تبریک موفقیت با بیانی رسمی و صمیمی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این متن های جالب مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید این جملات زیبا را در شبکه های اجتماعی و یا به عنوان اس ام اس برای تبریک کسب موفقیت نزدیکتان ارسال نمایید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع پیام ها و جملات در مضامین مختلف به بخش اس ام اس مراجعه کنید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر