تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

این زن ها زیباترین چشم های دنیا را دارند

می گویند «چشم» دریچه ای به قلب انسان ها است. با نگاه به چشمان انسان ها می توانید واقعیت وجودی آنها را درک کنید. چشم ها همه حس های آدمی را به طور درست و بدون دروغ نشان می دهند. مهربانی، عشق، محبت، لبخند، خوشحالی و حتی غم را می توان در چشمان انسان ها دید و تشخیص داد.

 برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: می گویند «چشم» دریچه ای به قلب انسان ها است. با نگاه به چشمان انسان ها می توانید واقعیت وجودی آنها را درک کنید. چشم ها همه حس های آدمی را به طور درست و بدون دروغ نشان می دهند. مهربانی، عشق، محبت، لبخند، خوشحالی و حتی غم را می توان در چشمان انسان ها دید و تشخیص داد.

ستاره ها همیشه از زوایای گوناگون مورد انتقاد دیگران قرار می گیرند. از اندام، رژیم غذایی، مهارت و لباس هایشان که بگذریم، این بار چشم های آنها مورد توجه قرار گرفته است. اگر دوست دارید بدانید که زیباترین چشم ها در میان ستارگان زن جهان متعلق به چه کسانی است، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
 
آنجلینا جولی
 
تاریخ تولد:1975
 
محل تولد: لس آنجلس، آمریکا
 
حرفه: بازیگر
 
 ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند
 
مگر می شود از چشم های زیبا صحبت کرد و نام آنجلینا جولی را با آن چشمان آبی اش به زبان نیاورد؟ جدا از نقش آفرینی زیبا، کمک های خیرخواهانه و لب های برجسته آنجلینا، چشم های زیبای او نیز جزو یکی از جذابیت هایش است. او بارها و بارها توسط مجله‌ ها و مراسم‌ مختلف به عنوان زیباترین، جذاب ترین و بهترین مادر بازیگر انتخاب شده است.
 

آیشواریا رای
 
تاریخ تولد: 1973
 
محل تولد: کارناتاکا، هند
 
حرفه: بازیگر
 
ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند 
 
آیشواریا رای دختر شایسته‌ دنیا در سال 1994 بود، بنابراین تعجبی ندارد که زیبایی او نیز زبانزد خاص و عام باشد. نگاه جذاب این ستاره هندی با تن سبز-آبی اش جای خود را در میان قلب میلیون ها انسان باز کرده است.
 

امبر هرد 
 
تاریخ تولد: 1986
 
محل تولد: تگزاس، آمریکا
 
حرفه: بازیگر
 
 امبر هر
 
یکی دیگر از ستاره هایی که چشم های زیبایی دارد، امبر هرد است. این را ما تنها نمی گوییم، بلکه نسبت طلایی زیبایی نیز این را ثابت کرده که چهره این ستاره جزو کامل ترین و زیباترین چهره های جهان است، بنابراین طبیعی است که او چشمهایی زیبایی نیز داشته باشد. با نگاهی به تصویر او، شما هم به این واقعیت پی می برید. 
 

جی جی حدید
 
تاریخ تولد: 1995
 
محل تولد: لس آنجلس، آمریکا
 
حرفه: مدل
 
ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند 
 
می توان چندین صفحه درباره زیبایی جی جی حدید و چشم های سبز- آبی اش نوشت. این مدل آمریکایی نه تنها با اندام زیبایش بلکه با چشم های گیرایی که دارد، در تبلیغات مشهورترین برندها و کت واک ها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.
 

میلا کونیس
 
تاریخ تولد: 1983
 
محل تولد: چرنیوتسی، اکراین
 
حرفه: بازیگر
 
 میلا کونیس
 
میلا کونیس از سن 15 سالگی بازیگری را آغاز کرد و حال تبدیل به یکی از جذاب ترین زنان جهان شده است. اگرچه او دارای ناهم‌رنگی عنبیه است، بدین معنی که هر چشمش رنگی به خصوص دارد. چشم چپ او سبز رنگ و چشم راستش کمی تیره تر و قهوه ای تر است، اما این موضوع چیزی از جذابیت چشم های او کم نمی کند.
 

آدریانا لیما
 
تاریخ تولد: 1981
 
محل تولد: برزیل
 
حرفه: مدل
 
 ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند
 
چشم های آبی آدریانا لیما، ما را یاد سواحل برزیل، جایی که او متولد شده است، می اندازد. اینطور به نظر می رسد که چشم های او مانند یک آهنربا آدم را جذب می کند. این ستاره ویکتوریا سیکرت در سن 36 سالگی، چهره تبلیغاتی برندهایی چون میبلین، کیا موتور و... شده است.
 

شارلیز ترون
 
تاریخ تولد: 1975
 
محل تولد: جنوب آفریقا
 
حرفه: مدل/ بازیگر
 
 ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند
 
شاید زمانی که صحبت از زیبایی ستاره ها می شود، شارلیز ترون اولین فردی است که به ذهن تان خطور می کند. بله طبیعی است. او نه تنها یک مدل و هنرمندی تواناست، بلکه با چشم های سبز رنگ اش نیز طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده به طوری که به یکی از مطرح ترین ستاره های دنیای هالیوود تبدیل شده است.
 

مگان فاکس
 
تاریخ تولد: 1986
 
تاریخ تولد: تنسی، آمریکا
 
حرفه: مدل/ بازیگر
 
 ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند
 
چه کسی است که بتواند از مگان فاکس چشم بردارد؟ اگر چه تمام اعضای صورت او زیبا و جذاب است اما از چشم های آبی او نمی توان گذشت. طبق گزارشات، او یکی از جذاب ترین چهره ها را در میان هالیوودی ها دارد.
 

مارگو رابی
 
تاریخ تولد: 1990
 
محل تولد: استرالیا
 
حرفه: مدل/بازیگر
 
 مارگو رابی
 
یکی دیگر از چشم آبی های هالیوودی، مارگو رابی است. این بازیگر و تهیه کننده استرالیایی بیشتر به خاطر نقش اش در فیلم «گرگ وال استریت» شهرت دارد.  
 

الیزابت تیلور
 
تاریخ تولد: 1932
 
محل تولد: انگلیس
 
حرفه: بازیگر
 
 ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند
 
هالیوود هیچگاه ستاره ای چون الیزابت تیلور را از یاد نمی برد. نه تنها شخصیت، بلکه زیبایی ظاهری اش نیز او را در دل میلیون ها انسان جا کرده است. چشم های متمایل به بنفش او هیچگاه از یاد مردم نمی رود.
 

پنه لوپه کروز
 
تاریخ تولد: 1974
 
محل تولد: اسپانیا
 
حرفه: مدل/ بازیگر
 
 ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند
 
آیا نقصی در چهره پنه لوپه کروز می بینید؟ این ستاره چنان محبوبیتی در دنیای هالیوود دارد که دیگر ستاره ها حسرت اش را می خورند. از زیبایی شخصیتی او که بگذریم، چشم هایش جذابیتی دارند ک نمی توان نادیده گرفت.
 

آدری هپبورن
 
تاریخ تولد: 1929
 
 محل تولد: بلژیک
 
حرفه: بازیگر
 
 
 ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند
 
مهم نیست که چند بازیگر آمدند و رفتند، آدری هپبورن جزو ستاره هایی است که هیچگاه از یاد نمی رود. این هنرپیشه باریک‌اندام و خوش‌پوش، به‌خاطر زیبایی فریبنده، ایفای نقش ماهرانه و در عین حال معصومانه‌اش در فیلم‌ها و اقدامات بشردوستانه‌اش برای کودکان نیازمند، شهرت داشت. هپبورن همچنین چهار بار نامزد جایزه اسکار شد و در سال 1953 موفق به بردن جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم «تعطیلات رومی» شد. یکی دیگر از فاکتورهایی که او را جذاب کرده چشم هایش است که رنگ واقعی آن را ترکیبی از رنگ های سبز، خاکستری و آبی می دانند.
 

اولیویا وایلد
 
 تاریخ تولد: 1984 
 
محل تولد: نیویرک، آمریکا
 
حرفه: بازیگر
 
 الیویا وایلد
 
اگر چه اولیویا وایلد توانایی زیادی در بازیگری دارد اما از جاذبه چشم هایش برای جذب طرفداران بیشتر، نمی توان گذشت. او نیز دچار ناهم‌رنگی عنبیه است. از این رو رنگ چشم هایش، با توجه به نور خورشید، از طیف های خاکستری تا سبز، تغییر رنگ می دهد.
 

کایرا نایتلی
 
تاریخ تولد: 1985
 
محل تولد: انگلستان
 
حرفه: بازیگر
 
 ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند
 
جدا از استخوان های فک کایرا نایتلی که فرمی زیبا و فشنی دارد، چشم های او نیز از جذابیت بالایی برخوردار است. او با زیبایی و توانایی های که در صنعت بازیگری دارد، توانست خودش را در میان بهترین بازیگران هالیوودی قرار دهد.
 

اسکارلت جوهانسون
 
تاریخ تولد: 1984
 
محل تولد: نیویورک، آمریکا
 
حرفه: بازیگر
 
 اسکارلت یوهانسون
 
بازیگر قدرتمند و دوست داشتنی، اسکارلت جوهانسون، یکی از زیباترین چشم ها را دارد. او با چشم های سبز رنگ اش که با پوست صورت اش هماهنگی خاصی دارد، توانسته خود را در این لیست جای دهد.
 

کایلی جنر
 
تاریخ تولد: 1997
 
محل تولد: لس آنجلس، آمریکا
 
حرفه: کارآفرین 
 
 ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند
 
کایلی جنر هنرپیشه، کارآفرین و شخصیت شبکه های اجتماعی است که در مجموعه تلویزیونی «پابه‌پای خانواده کارداشیان» درخشید. اگر چه او عمل های زیبایی زیادی را روی صورت خود انجام داد اما یکی از اعضای صورت اش که زیبایی طبیعی دارد، چشم هایش است. چشم های قهوه ای تیره او با فرم زیبایی که دارد، در کنار مژه های بلندش، همگی بر جذابیت و محبوبیت او افزوده است.
 
 
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
نظرات منتشر شده : 1
پاسخمدهوش جغتایی | 1397/02/12 - 15:51
سیه چشمی که هوش از سرحافظ ببرد تا سرکوی به غمزه بریزد همه ازرقان به جوی!
ارسال نظر