تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

درمان فوری یبوست با پوست این میوه!

اگر از یبوست رنج می برید و راه های مختلفی را امتحان کرده اید این بار این روش را امتحان کنید و یبوست را با پوست موز درمان کنید.

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ این بار روش جدید برای درمان فوری یبوست را امتحان کنید و از پوست موز برای درمان یبوست استفاده کنید. حتما می گویید که موز برای درمان اسهال به کار می رود و پوست موز هم همین خاصیت را دارد ولی در کمال تعجب و ناباوری یبوست را با پوست موز درمان کنید.

درمان  یبوست با پوست موز

پوست موز را دور نریزید و به دنبال راهی برای درست کردن نسخه ی طبیعی باشید موز یکی از میوه های پیشنهادی برای رژیم های غذایی است نه به خاطر این که در دسترس همه افراد است بلکه به دلیل اینکه موز حاوی مواد مغذی و برای سلامتی مفید است سالهاست که بسیار ی تصورمی کنند موز به علت داشتن شکر و کالری خاصیت چاق کنندگی دارند اگرچه حالا متوجه شده اند که اینطور نیست.

پوست موز را دور میریزیم در صورتی که حاوی فراوانی از اکسیدان و ویتامین هاست که از راه های مختلف قابل استفاده است و می توانیم با استفاده از این فاید نسخه های درمانی بسیاری از آن تهیه کنیم ، نسخه هایی که در ادامه به انها اشاره خواهیم کرد.

اگرچه موز خاصیت مبارزه با اسهال را دارد اما پوست موزخودحاوی فراوانی فیبر است ومواد مغذی را از روده عبور می دهد در این مورد برای نتیجه بهتر موز را با مواد دیگر ترکیب کنید.

مواد لازم :

یک عدد موز با پوست

3 قاشق غذاخوری جو

 یک لیوان آب

موز را داخل مخلوط کن بریزید و مقداری از پوست آن را با جو و یک لیوان آب ترکیب کنید تا نوشیدنی به دست باید هرچه زودتر دو یا سه بار در هفته بنوشید.

 

با پوست موز افسردگی را برطرف کنید

پوست موز حاوی آمینو اسیدی به نام تریپتا فن است که در درمان بی خوابی ،افسردگی و استرس مفید است ؛ در حقیقت جذب ان به بدن به تولید سروتونین که در زیبایی موثر است .

مواد لازم:

یک لیوان آب پوست موز

یک قاشق غذاخوری عسل

آب را بگذارید تا بجوشد بعد پوست موز را به آن اضافه کنید و سه دقیقه حرارت را کم کنید و پوست ها را خارج کرده 10 تا 15 دقیقه آن را با عسل مخلوط و مصرف کنید

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر