تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

بسته فرهنگی میزان؛

از درگذشت قاسم افشار تا بازگشت رضا رویگری به سینما

بیست و ششمین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به درگذشت قاسم افشار گوینده شناخته شده خبر و بازگشت رضا رویگری به سینما اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، بیست و ششمین روز از اردیبهشت ماه سال 1397 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به "درگذشت قاسم افشار گوینده شناخته شده خبر " و "بازگشت رضا رویگری به سینما" اشاره کرد.

فقط به خاطر پول به بازیگری بازگشتم/
همه گفتند رویگری از کار افتاده و توان بازی ندارد/بازگشتم به سینما جواب محکمی به کارگردانان بود

بازیگر سریال مختارنامه گفت: بازی در فیلم "به وقت طلاق" را قبول کردم تا به کارگردانان بفهمانم من هنوز هم می‌توانم کار کنم. متاسفانه به محض اینکه مریض شدم همه گفتند رویگری از کار افتاده و دیگر نمی تواند در کاری بازی کند.

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص بازگشت خود به عرصه بازیگری بعد از سه سال کم کاری گفت: معمولاً کار این طور است که زنگ زده و پیشنهاد می‌دهند و کار اگر قابل قبول باشد در آن بازی می‌کنیم. من هم پیشنهاد حسن حجگذار را پذیرفتم و این روزها مشغول بازی در فیلم سینمایی "به وقت طلاق" هستم.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید. 

مسئولین فرهنگی کمی هم به ما بازیگران توجه کنند/عاشقانه به استقبال ماه مبارک رمضان می‌روم//////////////////////////چهارشنبه
مسئولین فرهنگی کمی هم به ما بازیگران توجه کنند/بازیگرى شغل بى رحمى است

بازیگر سریال "افسانه هزارپایان" گفت: مسئولین فرهنگی کمی هم به ما بازیگران توجه کنند. مگر ما به جز بازیگری کار دیگری بلد هستیم؟. این هنر شغل ما محسوب می شود پس باید بابتش بتوانیم امرار معاش کنیم. من بازیگر وقتی بیکار می‌شوم و یا حقم بعد از چندین ماه داده می‌شود باید با بی پولی چگونه زندگی خود را بگذارنم؟.

بیوک میرزایی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، در خصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان روزها و شب‌های بسیار شلوغی را در رادیو پشت سر می‌گذارم. رادیو برنامه های ویژه ای برای ماه رمضان در نظر گرفته که خود من هم سه برنامه مناسبتی را در حال تولید دارم.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید.

هادی صلحجو
هادی صلح‌جو مجری برنامه ویژه سحر شبکه یک شد/ پایتخت 4 مهمان رمضانی خانه‌های مردم

مدیر روابط عمومی شبکه یک سیما گفت: در ماه مبارک رمضان شبکه یک سیما از ساعت 2 بامداد تا ساعاتی پس از افطار با پخش برنامه‌های متنوع، لحظات روحانی و در عین حال مفرحی را برای مخاطب رقم خواهد زد.

مجید حلاجی مدیر روابط عمومی شبکه یک سیما در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره برنامه های این شبکه در ماه مبارک رمضان گفت: در ماه مبارک رمضان، شبکه یک به عنوان شبکه ملی و عمومی برنامه‌های متنوعی را برای بینندگان طراحی کرده است. برنامه‌های این شبکه از ساعت 2 بامداد تا ساعاتی پس از افطار با پخش برنامه‌های متنوع، لحظات روحانی و در عین حال مفرحی را برای مخاطب رقم خواهد زد.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید. 

قاسم افشار گوینده خبر درگذشت

قاسم افشار از استادان گویندگی و فن بیان و گوینده خبر صدا و سیما بر اثر ایست قلبی درگذشت. 

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، قاسم افشار که از سال های اول انقلاب، گویندگی در بخش های خبری رادیو و تلویزیون را بر عهده داشت و در بحبوحه سال های دفاع مقدس با صدایی حماسی بارها اخبار مربوط به پیروزی های رزمندگان اسلام را به اطلاع هموطنان رسانده بود ، بامداد امروز بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید.

خندوانه
خندوانه به دنبال محبوبیتی بیش از گذشته/نتیجه فصل پنجم برنامه رامبد جوان با حضور جناب خان چه خواهد شد؟

برنامه "خندوانه" به کارگردانی رامبد جوان یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیون در چند سال اخیر است که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت‌وگو می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، برنامه "خندوانه" به کارگردانی رامبد جوان یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیون در چند سال اخیر است که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت‌وگو می‌کند.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید. 

پوشش نا متعارف برای درآمد بیشتر/ کنسرت موسیقی یا سالن مد
پوشش نا متعارف برای درآمد بیشتر/ کنسرت موسیقی یا سالن مد

کنسرت‌ها در سال‌های اخیر در نوع برگزاری با تفاوت‌های زیادی روبه رو شده اند به شکلی که بسیاری از خوانندگان هر یک سبکی را برای جلب توجه مخاطبان در ورود، شروع و در طول مدت اجرا به کار می گیرند و با آن شناخته می‌شوند.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، یکی از مسائلی که در سال‌های اخیر نسبت به گذشته روند رو به رشدی پیدا کرده است کنسرت‌های متعدد خوانندگان در عرصه موسیقی است که بالطبع نقش تهیه کنندگان در رشد این مساله بی تاثیر نبوده و نیست. خبرگزاری میزان در این گزارش به بررسی وضعیت کنسرتها و خوانندگان در اجرا پرداخته است.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید.

 

 

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر