تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

صعود نماینده ژاپن به جمع ۸ تیم پایانی؛

هالک دبل کرد ولی شانگهای حذف شد&#۱۶۰;

تیم فوتبال شانگهای SIPG علیرغم پیروزی ۲ بر ۱ در بازی برگشت، در مجموع با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب حریف ژاپنی خود کاشیما آنتلرز شد.

به گزارش "ورزش سه"، آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا امروز در چین دنبال شد و تیم شانگهای SIPG موفق شد تیم کاشیما آنتلرز ژاپن را با نتیجه 2 بر 1 از پیش رو بردارد.

گل اول این دیدار در دقیقه 7 توسط هالک ستاره برزیلی شانگهای به ثمر رسید ولی شوما دوی در دقیقه 42 و پیش از پایان نیمه اول حساب کار را به تساوی کشاند تا با توجه به نتیجه دیدار رفت که نماینده چین با نتیجه 3 بر 1 شکست خورده بود، برای کشاندن بازی به وقت های اضافی نیاز به دو گل داشته باشد.

در نیمه دوم اگرچه هالک موفق شد در دقیقه 81 گل دوم خود و تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند اما این نتیجه برای صعود شانگهای کافی نبود، تا نماینده متمول چینی ها علیرغم هزینه های زیادی که برای به خدمت گرفتن ستاره هایی نظیر هالک و اسکار کرده، بار دیگر از رسیدن به قهرمانی آسیا بازبماند و کاشیما آنتلرز با مربیگری گو ایوا سرمربی 45 ساله خود در شرایطی به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت که تنها نماینده ژاپن در یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر