تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

۶ عادت ساده برای افزایش میل جنسی

تکرار یک روند همیشگی و فاقد خلاقیت، یکی از بدترین چیزها برای میل جنسی شما است. بنابراین اگر به دنبال افزایش میل جنسی هستید، از تکرار فاصله گرفته و چیزهای جدید و هیجان انگیز را امتحان نمایید.

میل جنسی یک جنبه بسیار مهم در زندگی تمام بزرگسالان است، به خصوص هنگامی که شما تصمیم می گیرید وارد یک رابطه پایدار مانند ازدواج شوید. رابطه جنسی فقط یک نیاز بیولوژیک نیست. این رابطه منجر به تقویت قوای فیزیکی و روحی خواهد شد. مزایای فراوان داشتن رابطه جنسی سالم در سطح فیزیکی و روانی زوج ها اثبات شده است. اما مشکل این است که گاهی اوقات برخی از عوامل باعث کاهش میل جنسی شما خواهند شد و بنابراین لذت بردن کامل از رابطه جنسی به طور کامل انجام نمی شود. این می تواند به علت تغییرات هورمونی باشد، گرچه این نیز با خلق و خوی، رژیم غذایی و نوع رابطه در ارتباط است. اما خوشبختانه می توانید با تغییر چند عادت و شیوه زندگی، میل جنسی را افزایش دهید. 

 

افزایش میل جنسی

 

1. ورزش منظم

فعالیت های جسمی از بسیاری جهات برای سلامت جنسی شما مفید است، اگرچه بسیاری از افراد از این موضوع مطلع نیستند. ورزش گردش خون شما را افزایش می دهد که باعث افزایش توانایی برای تحریک شدن خواهد شد. همچنین با بهبود خلق و خوی شما، هورمون های لازم برای فعالیت جنسی بهتر و بیشتر ترشح خواهند شد. ورزش حتی منجر به تعادل مناسب هورمون های جنسی خواهند شد. علاوه بر این، ظاهر و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. این دو عامل در رابطه جنسی بسیار تاثیرگذار خواهند بود.

 

2. رژیم غذایی سالم

خوردن غذای سالم نه تنها منجر به سلامت جسمانی می شود، بلکه در افزایش میل جنسی نیز تاثیر باورنکردنی خواهد داشت. در حالی که غذاهایی با چربی زیاد، میل جنسی فعالیت هورمون های جنسی شما را پایین می آورند. اما میوه ها، سبزیجات و غلات در افزایش میل جنسی موثر خواهند بود. این به این دلیل است که آنها نقش مهمی در تنظیم هورمون ها دارند و همچنین سطح انرژی را افزایش می دهند. این موضوع به معنای رابطه جنسی طولانی تر و لذت بخش تر است.

 

3. کنترل استرس

نگرانی های کاری و دیگر شرایط استرس زا می تواند به طور مستقیم با کاهش میل جنسی ارتباط داشته باشد. آنها می توانند باعث خستگی فیزیکی و عدم تعادل هورمون شوند که شما را از لذت رابطه جنسی محروم می کند. بنابراین، عادت به استفاده از تکنیک های آرامش بخش و فعالیت های لذت بخش برای کمک به توازن هورمون های شما ضروری است. این فعالیت ها باعث کاهش سطح کورتیزول و افزایش میل جنسی در روابط می شوند.

 

افزایش میل جنسی

 

4. برنامه ریزی برای رابطه جنسی

مقدار زیادی از مشکلات در زندگی جنسی مردم بستگی به نحوه ایجاد رابطه خواهد داشت. در حالی که ما نمی گوییم شما باید هر روز کاری را متفاوت انجام دهید، اما ایده خوبی است که از قالب ها بیرون بیایید و از تجربیات جدید لذت ببرید. به عنوان مثال با مشورت یکدیگر برای مکان، زمان، نوع اعمال جنسی برنامه ریزی کرده و رضایت یکدیگر را حاصل نمایید.

 

5. عدم استعمال دخانیات

ثابت شده است که مواد سمی موجود در سیگار و قلیان همچنین می تواند به طور مستقیم بر میل جنسی و عملکرد جنسی شما تاثیر بگذارد. آنها جریان خون در ناحیه تناسلی را تحت تاثیر قرار می دهند و روند پیری شریان ها را سرعت می دهند. سیگار همچنین باعث عدم تعادل در ترشح هورمون است، که به طور قابل توجهی باعث کاهش میل جنسی می شود.

 

6. انتخاب فضای مناسب

برای بهبود رضایت و احساس در اتاق خواب تلاش کنید. کارهای ساده و کم هزینه برای اتاق خواب می تواند تاثیرات سودمندی را داشته باشد. این کارها می تواند شامل روشن کردن چند شمع ساده، معطرکردن اتاق، موزیک آرامش بخش و مواردی از این دست باشد. این کارها می تواند به بهبود خلق و خوی جنسی شما کمک فراوانی نماید. همانطور که می بینید چند تغییر ساده برای افزایش میل جنسی شما و به دست آوردن رابطه بهتر لازم و ضروری خواهد بود. آنها را امتحان کنید و خودتان تاثیر آن ها را ببینید.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر