تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

۸ چیزی که یک زن را جذاب می کند

همیشه تعجب می کنید که واقعا مردان جذب چه چیزی از زنان شده اند؟ چه باورید کنید چه نکنید، این موضوع علتی به جز جذابیت های ظاهری زنان خواهد داشت. مردان موارد جذاب دیگر در زنان را جستجو خواهند کرد.

امروزه بسیاری از مطالب مکتوب و غیر مکتوب جهان به موضوع روش های جذاب شدن زنان می پردازند. در جهان امروز، بسیاری از افراد تصور غلطی دارند که جذابیت زنان تنها از طریق ظاهر امکان پذیر خواهد بود. در حالی که باید بدانید که ظاهر همه چیز نیست. در حالی که غیرممکن است آنچه را که همه مردان دوست دارند جنبه ها و جذابیت های غیر فیزیکی است که بسیاری از مردان را جذب زنان خواهد کرد.

 

جذابیت زنان

 

1. مهربانی

اگر چه این اصطلاح ممکن است کلیشه ای به نظر برسد، اما توجه داشته باشید که مهربانی یکی از محاسنی است که امروزه بسیاری از مردم آن را ندارند. مهربانی فقط در مورد همسر یا افراد مهم در زندگی شما نیست، بلکه مهربانی حتی به کسانی که نمی شناسید و ممکن است به یک دست کمک نیاز داشته باشند، ارزشمند خواهد بود. مردان از زنان می خواهند  که هر اتاقی را روشن کنند. با توجه به مطالعات مختلف، مردان بیشتر جذب زنانی می شوند که مهربان بوده و لبخند می زنند. یک لبخند طبیعی پیامی از خوش بینی و ثبات را به ارمغان می آورد.، دو ویژگی مهم که بسیاری از مردم در شریک خود جستجو می کنند.

 

2. نگرش مثبت و حس شوخ طبعی

یکی دیگر از مهمترین جنبه های غیر فیزیکی هر رابطه، توانایی به اشتراک گذاشتن لحظات خوش با خنده و شادی است. تمایل به ثبات و خلق و خوی احساسی شما همیشه باید اولویت باشد. این تنها راهی است که می توانید با چالش های زندگی با تفکر مثبت و طنز مواجه شوید. این امر به شما یاد خواهد داد که زندگی روزمره را با نگرش مثبت بگذرانید. این امر باعث می شود که شما برای دیگران جذابیت بیشتری داشته باشید و در عین حال به افزایش اعتماد به نفس خود کمک کنید.

 

3. شور و هیجان

این ممکن است خواسته کوچکی باشد، اما بسیاری از مردان چیزی بیش از داشتن زنان پرشور و پرهیجان اهمیت نخواهد داشت. زنانی که در مورد آنچه که انجام می دهند پرشور باشد، زنانی که به دنبال رویاهای خود هستند و اهدافشان را برآورده می کنند. این هیچ ارتباطی با حرفه و شغل شما نخواهد داشت. هنگامی که شما یک زن پرشور هستید، چشم های خود را هبرای رسیدن به اهداف زندگی باز کرده و با انرژی زیاد به سمت ان ها حرکت خواهید کرد. بسیاری از مردان به این حس خوب جذب می شوند زیرا می دانند که هرگز در کنار شما خسته نخواهند شد.

 

زنان جذاب

 

4. همراهی با دوستان

اگر چه ممکن است این مورد کمی عجیب و غریب به نظر برسد، اما یکی از دلایل جذابیت زنان برای مردان می باشد. مردان عاشق زنانی هستند که می توانند با دوستان خود همراه شوند. اما این بدان معنا نیست که شما باید هر لحظه در کنار دوستانتان باشید. همچنین به یاد داشته باشید که در هر رابطه، هر فرد نیاز به فضای شخصی خود دارد. احترام به این فضاهای شخصی می تواند باعث رشد و بالندگی طرفین رابطه گردد.

 

5. اعتماد به نفس

این یکی دیگر از جنبه غیر فیزیکی جذاب است. اعتماد به نفس یکی از عوامل بسیار مهم در جذابیت  زنان خواهد بود. این فقط در مورد دیدن خودتان به عنوان یک زن قدرتمند در مقابل شریک زندگی نیست، بلکه در مورد داشتن شخصیت مستقل، عدم وابستگی شدید و دنبال کردن اهداف و آرزوهای شخصی معنا پیدا خواهد کرد. بنابراین قبل از هر چیزی سعی کنید خودتان را دوست داشته باشید و اعتماد به نفس و همچنین عزت نفس را در خود تقویت نمایید.

 

6. راحت بودن با تمایلات جنسی

این چیزی نیست که شما بتوانید آن را در کتاب ها و مقالات پیدا کنید. راحت بودن با بدن و تمایلات جنسی نشان می دهد که شما کاملا آگاه هستید که انرژی جنسی شما بسیار مهم است. بنابراین بدون اینکه از وجود آن خجالت بکشید و یا آن را سرکوب نمایید، سعی کنید از این انرژی در جهت سالم و برای لذت بردن از زندگی بهره بگیرید.

 

جذابیت زنان

 

7. توانایی تصمیم گیری

هنگامی که یک زن نمی داند که چه می خواهد انجام دهد و همه چیز را به همسرش واگذار نماید، می تواند خسته کننده شود. اکثر مردم دوست دارند در مورد موضوعاتی مانند رفتن به رستوران یا سینما بحث کنند. توانایی در انجام بحث و قدرت تصمیم گیری می تواند یکی از نشانه های جذابیت در زنان باشد. این نشان می دهد که او همیشه نیازی به مراقبت ندارد و شما می توانید همه چیز را با هم در میان بگذارید.

 

8. داشتن سبک زندگی خود

مردان موجودات "بصری" بیشتری نسبت به زنان هستند. این به خاطر نحوه تکامل ان هاست. برخی از زنان به دنبال یک روند خاص مد هستند و نمی دانند که این می تواند در چشم بیننده کمی خسته کننده باشد. بسیاری از مردان جذب زنانی می شوند که منحصر به فرد بوده و دارای سبک خاص خود هستند و هیچگاه سوار بر موج مد نخواهند بود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر