تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

اقدام معنی دار رییس صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش جهان نیوز، به دنبال اعلام گزینه جدید رئیس جمهور برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ صندوق بازنشستگی کشور در حرکتی آشکار و معنی دار به حمایت مستقیم و مبالغه آمیز از این فرد پرداخته است.

کاندیدای جدید این وزارتخانه آقای محمد شریعتمداری وزیر سابق صنعت،معدن و تجارت است که به خاطر کارنامه نه چندان موفق خود مجبور به استعفا شد.

جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در حرکتی عجیب و تبلیغاتی اقدام به حمایت و جانبداری از محمد شریعتمداری کرده و در محافل مختلف عملکرد او را مثبت و بسیار موفق ارزیابی کرده و از خانواده بزرگ تامین اجتماعی مانند تشکل های کارگری،کارفرمایی،بازنشستگی و بنگاه های اقتصادی زیرمجموعه این وزارتخانه خواسته است تا از ایشان حمایت جدی کنند .

این اقدامات تبلیغاتی در ساختار سازمانی صندوق بازنشستگی کشوری و لابی های بیرونی آن در حالی انجام می شود که در چند ماه اخیر به دلیل اوضاع نامناسب تولید و تجارت،بار ها موضوع عدم کفایت محمد شریعتمداری سوژه محافل مختلف سیاسی و رسانه ای کشور بود تا جاییکه این فشار ها منجر به استعفای شریعتمداری از مسند وزارت صمت شد.

حال با مطرح شدن مجدد نام شریعتمداری در راس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این سئوال در اذهان عمومی ایجاد شده که چرا فردی که در مدیریت قبلی ناموفق و ناکارآمد بوده چگونه برای هدایت سکان وزارتخانه کلیدی و پرحاشیه تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی می شود؟

به نظر می رسد موضوع مهم و اساسی دیگر در تشکیل اینگونه کمپین های تبلیغاتی برای کسب رای اعتماد؛منافع پیدا و پنهان در ساختار این وزارتخانه و شرکت های معظم اقتصادی زیر مجموعه آن است که باعث می شود برخی از مدیران به طور آشکار چشم خود را به واقعیات و ناکارآمدی مدیران ببندند!

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر