تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

زنان در جستجوی ۱۵ ویژگی شخصیتی در مردان!

سوالات بسیاری وجود دارد که زنان در مردان چه چیزی را جستجو می کنند؟ پاسخ این سوال قطعی و حتمی نخواهد بود. اما ویژگی های خاصی وجود دارند که مردان را برای زنان جذاب می کنند.

چه چیزی مردان را برای زنان جذاب می کند؟ این سوالی است که از دیرباز در روابط بین زن و مرد مطرح شده است. درست است که پاسخ این سوال برای هر زن متفاوت است، اما ویژگی های خاصی وجود دارد که تقریبا برای همه زنان جذاب خواهد بود. به عنوان مثال اخلاق خوب، مهربانی، وفادار بودن و ... از این موارد است. تحقیقات نشان داده است که ارزش شخصیت مردان بیشتر از ارزش جنبه های فیزیکی آنان است. در ادامه مطلب با 20 ویژگی که مردان را برای زنان جذاب می کند، آشنا خواهید شد.

 

ویژگی های جذاب مردان

1. وفاداری

وفاداری برای بیش از 80 درصد زنان به عنوان اولین ویژگی برتر شخصیتی در مردان مد نظر قرار گرفته می شود. او می خواهد مطمئن شود که تنها زن موجود در زندگی مرد خود می باشد. این اطمینان باعث به وجود آمدن آرامش و ثبات کامل در زندگی زنان خواهد شد.

 

2. تعهد

شاید فکر کنید که این موضوع کلیشه ای است. اما واقعیت این است که زنان به دنبال مردی هستند که از تعهد نمی ترسند. هنگامی که مردی متعهد به خانواده باشد، تمام کارهای مورد نظر او در جهت رفاه حال آن ها خواهد بود.

 

3. مهربانی

مهربانی الهام بخش اعتماد به نفس است. به عبارت دیگر اگر با فردی با اخلاق خوب و مهربانی رفتار کنید، نتایج مفید آن را خواهید دید. زنان به دلیل داشتن روحیه حساس و شکننده بیش از مردان به مهربانی نیاز خواهند داشت. بنابراین این صفت شخصیتی جایگاه ویژه ای در نظر آنان دارد.

 

4. صداقت

بسیاری از زنان معتقدند که اگر شریک زندگی آن ها صداقت داشته باشد، می تواند به عنوان یک شریک خوب و دلنشین در طول مسیر زندگی تبدیل شود. صداقت در همه ابعاد زندگی دارای اهمیت فراوانی خواهد بود.

 

5. حس پدرانه

پدر خوب بودن و داشتن حس پدرانه باعث خواهد شد تا زنان از آینده فرزندان خود اطمینان بیشتری داشته باشند. این موضوع در هنگام بارداری و مادرشدن زنان می تواند نقش پررنگ تری داشته باشد. اگر زنان احساس کنند که در تربیت فرزندان تنها هستند، از نظر روحی دچار مشکلات زیادی خواهند شد.

 

ویژگی مردان جذاب

 

6. حس شوخ طبعی

شادی و خنده برای بسیاری از زنان می تواند موضوع بسیار مهمی در زندگی باشد. زنان با توجه به روحیه حساس و شکننده ممکن است تحت تاثیر مشکلات زندگی بیشتر روحیه خود را از دست بدهند و غمگین شوند. بنابراین شما می توانید در بسیاری از مشکلات زندگی بخندید.

 

7. هوش

زندگی زناشویی فراز و نشیب های زیادی دارد. با توجه به اینکه بیشتر بار زندگی بر دوش مردان است، بنابراین آن ها باید بتوانند با استفاده از هوش خود راه حل های مناسبی برای حل کردن مشکلات خود پیدا کنند. بنابراین زنان این نوع از مردان باهوش را بیشتر می پسندند.

 

8. شور

شور و هیجان در مردان کمتر از زنان است. همین موضوع کافی است تا مردان پرشور و هیجان برای زنان جذاب تر باشند. در این صورت می توانند درک بهتری از شور و اشتیاق زنان برای موضوعات مختلف داشته باشند.

 

9. اعتماد به نفس

مردی که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد، می تواند احساس آرامش بیشتری به همسر خود بدهد. اما اگر مرد خانواده برای هر موضوعی دچار استرس و ترس بشود، این امر متقابلا بر روی همسر او نیز تاثیر منفی خواهد داشت.

 

10. سخاوت

هیچ چیز برای زنان از یک مرد خسیس ناخوشایندتر نخواهد بود. ویژگی سخاوت تنها در موضوعات مالی خلاصه نمی شود، بلکه وجود سخاوت در همه جنبه های شخصیتی مردان برای زنان جذاب خواهد بود.

 

ویژگی مردان جذاب

 

11. شنونده خوب بودن

همان طور که می دانید تعداد کلمات استفاده شده در طول شبانه روز توسط زنان بسیار بیشتر از مردان است. بنابراین از مردان انتظار دارند که شنونده خوبی برای این حرف ها باشند. دقت کردن و توجه کامل به آن ها یکی از درخواست های مهم زنان است.

 

12. رمانتیک بودن

سمت راست مغز زنان، حس رمانتیک بودن را از مردان تقاضا می کند. معنی رمانتیک بودن ممکن است برای هر زنی متفاوت باشد. بنابراین لازم است مردان کاملا علایق و عواطف همسر خود را بشناسنند تا نتیجه خوبی را کسب نمایند.

 

13. داشتن مهارت های زناشویی

این موضوع شاید در نظر بسیاری از مردان ساده به نظر آید. اما عدم داشتن مهارت های زناشویی و معاشقه در رختخواب می تواند به یکی از عوامل مهم نارضایتی جنسی زنان تبدیل شود. بنابراین خجالت را کنار گذاشته و هر آن چیزی که لازم است را فرا گرفته و انجام دهید.

 

14. کار در منزل

تقریبا در همه منازل، بیشتر کارهای خانه اعم از آشپزی، شستن، تمیزکردن و ... بر عهده زنان خواهد بود. اما اگر مردی در این نوع کارها به همسر خود کمک کند، می تواند از جذابیت زیادی برخوردار شود. البته بهتر است در این باره با همسر خود مشورت نمایید.

 

15. استعدادهای بالقوه

موفقیت در زندگی و کسب آرامش یکی از مهم ترین اهداف زنان در زندگی است. اگر مردی دارای استعدادهای بالقوه زیادی باشد و بتواند از این استعدادها در جهت موفقیت در زندگی استفاده کند، می تواند نظر همسر خود را به طور ویژه ای جلب کند.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر