روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

  افزایش فروش در پلی‌پروپیلن جم

رشد فروش پتروشیمی جم

گروه بنگاه‌ها : بررسی‌های تحلیلی نشان می‌دهد که شرکت پتروشیمی جم از ابتدای سال تا پایان آبان ماه، فروشی بالغ بر۹۰ هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال داشته که در مقایسه با مقدار فروش در بازه زمانی مشابه در سال گذشته، رشدی ۶۴ درصدی را نشان می‌دهد.

مقدار فروش پتروشیمی جم در آبان ماه امسال در مقایسه با همین ماه در سال گذشته، رشدی 10 درصدی را تجربه کرد. میزان وزنی فروش محصولات نشان می‌دهد شرکت بالغ بر 42 هزار و 137 تن اتیلن و 26 هزار و 975 تن پروپیلن در آبان ماه به فروش رسانده است. پلی‌اتیلن سنگین و پلی‌اتیلن سبک نیز مقادیر فروش نزدیک به یکدیگر را به ثبت رسانده‌اند که به ترتیب برابر با 21 هزار و 142 و 20 هزار و 523 تن است.براساس این گزارش، فروش بنزین پیرولیز جم، هزار و 23 تن بیش از مقدار تولید شده در آبان ماه بوده و همین فزونی فروش، بر تولید برای نفت کوره نیز اتفاق افتاده است. این پتروشیمی با وجود عدم تولید بوتن در ماه آبان، توانسته 653 تن از این محصول را از محل ذخایر شرکت به فروش برساند.بنا بر این گزارش، پلی‌اتیلن سنگین دیگر محصول این پتروشیمی، با نرخ فروش 99.5میلیون ریال به ازای هر تن، توانسته مبلغ فروش خود را به 2103میلیارد ریال برساند و نخستین محصول پر فروش این پتروشیمی پس از اتیلن از نظر ریالی نام بگیرد. پلی‌اتیلن سبک نیز با نرخ فروش تقریبی 6/ 89 میلیون ریال به ازای هر تن توانسته به رقم فروش 1840میلیارد ریال برسد. در مجموع شرکت توانسته در آبان ماه فروشی بالغ بر 10570میلیارد ریال داشته باشد.

  افزایش فروش در پلی‌پروپیلن جم

شرکت پلی‌پروپیلن جم یکی از زیرمجموعه‌های پتروشیمی جم و مصرف‌کننده بسیاری از محصولات تولیدی این پتروشیمی نیز آمار تولیدات خود را در آبان ماه منتشر کرده است. این شرکت توانسته فروش محصولات خود را از ابتدای سال تاکنون با رشدی 92 درصدی همراه کند.براساس این گزارش، پلی‌پروپیلن جم در آبان ماه بالغ بر 25 هزار و 123 تن پلی‌پروپیلن با بسته‌بندی پالت تولید کرده که این رقم برای پلی‌پروپیلن با بسته بندی جامبوبگ برابر با یک‌هزار و 662 تن است. در طرف فروش نیز شرکت مقدار 17 هزار و 172 تن پلی‌پروپیلن با بسته بندی پالت به فروش رسانده است. همچنین نرخ فروش آن 103 میلیون و 655 هزار و 719 ریال به ازای هر تن بوده و در مجموع موجب فروشی بالغ بر 1799میلیارد ریال شده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر