تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

پیش فروش پژو پارس LX توسط ایران خودرو از سه شنبه ۱۰ دی‌ماه آغاز می‌شود + جدول

در واپسین روز از بخشنامه پیش فروش ایران خودرو در هفته دوم دی‌ماه، شرایط پیش فروش پژو پارس LX در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت

در واپسین روز از بخشنامه پیش فروش ایران خودرو در هفته دوم دی‌ماه، شرایط پیش فروش پژو پارس LX در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. در دو روز گذشته نیز پیش فروش دنا ، پژو 206 تیپ 2 و پژو 405 اس ال ایکس در اختیار علاقمندان قرار گرفته بود. افرادی که در دو روز گذشته خودرویی را پیش خرید کرده‌اند، قادر به ثبت نام در شرایط پیش فروش پژو پارس LX نخواهند بود، چرا که هر کد ملی قادر است تنها یک خودرو را ثبت نام کند.
برای استفاده از این شرایط، نیازمند ثبت نام و دریافت کلمه عبور در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو هستید. قرارداد پیش فروش پژو پارس LX امکان صلح ندارد؛ همچنین رنگ و کدکلاس خودروهای تحویلی به مشتریان از سوی ایران خودرو قابل تغییر است. پژو پارس ال ایکس نسخه‌ای بالاتر از پژو پارس سال محسوب می‌شود که به موتور TU5 مجهز است. برگ برنده این مدل یعنی امکانات و آپشن‌های بیشتر، در طول یکسال گذشته از سوی ایران خودرو محدود شده و برخی از تجهیزات آن حذف شده است. از جمله امکانات حذفی می‌توان به ترمز دیسکی عقب اشاره کرد که با ترمز کاسه‌ای جایگزین شده است. همچنین رینگ آلیاژی با رینگ فولادی تعویض شده است. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش پژو پارس LX ویژه سه شنبه دهم دی ماه را مشاهده نمایید. قیمت اعلام شده به میلیون تومان است.

خودرورنگپیش پرداختموعد تحویل
پژو پارس LXسفید، نقره ای، مشکی، خاکستری42300000دی 99

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر