تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

لباس ایوانکا ترامپ باز هم جنجال به پا کرد!

دونالد ترامپ و مایک پنس روز گذشته برای سخنرانی در خصوص موضوع قاچاق انسان در کاخ سفید حضور پیدا کردند. اما در این مراسم سخنرانی، ایوانکا ترامپ به عنوان مشاور رئیس‌جمهور پدرش دونالد ترامپ را همراهی می‌کرد.

 مشاور و دختر رئیس‌جمهور آمریکا برای این مراسم، یک لباس مجلسی سفید با آستین‌های زنگوله‌ای و یک سنجاق سینه طلایی را به تن کرد. وی همچنین در این مراسم با یک کفش پاشنه‌بلند از چرم مخملی مشکی ظاهر شد.

ایوانکا ترامپ ویدئویی از خودش را از حساب رسمی تیم ترامپ در توییتر بازنشر کرد که در زیرنویس آن آمده است: «این دولت با این جنایت مبارزه کرده و به مبارزه خود ادامه خواهد داد و به بازماندگان این جنایت‌ها اطمینان می‌دهد که می‌توانند به خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.» برخی رسانه‌ها معتقدند که چنین سخنانی از ایوانکا ترامپ با چنین پوششی سازگار نیست.

لباس ایوانکا ترامپ باز هم جنجال به پا کرد/تصاویر

 

لباس ایوانکا ترامپ باز هم جنجال به پا کرد/تصاویر

گذشته از این روز چهارشنبه گذشته نیز ایوانکا در حالی به همراه همسرش جارد کوشنر دیده شد که کتی قرمز با طراحی برند «کارولینا هررا» برتن داشت. بررسی‌ها نشان می‌دهد که مشابه این کت با قیمت ۲۷۹۰ دلار در فروشگاه‌های اینترنتی در حال عرضه است. وی همچنین یک کفش مشکی با پاشنه‌های بلند به پا کرده بود.

ایوانکا معمولا علاقه‌مند به انتخاب کفش‌های پاشنه‌بلند از برندهایی همچون Burberry ، Gianvito Rossi و Jimmy Choo است. البته وی پیش از این، کفش‌های تخت از سبک‌های روتی را نیز پوشیده است

نکته جالب توجه این است که ایوانکا ترامپ خود صاحب یک برند پوشاک بود که در ماه ژوئیه ۲۰۱۸ آن را تعطیل کرده بود. این چندمین بار است که پوشش ایوانکا ترامپ توجه رسانه‌های جهان را به خود جلب می‌کند و سبب ایجاد جنجال برای وی شده است. برای مثال پیش از این پوشش ایوانکا در نشست رسمی سازمان ملل و همچنین در سفر به هند جنجال‌های زیادی به پا کرد.

لباس ایوانکا ترامپ باز هم جنجال به پا کرد/تصاویر

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر