تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تهران بار
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تهران بار

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

آغاز بررسی اعتراض جاماندگان کمک معیشتی دولت

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی گفت: بررسی اعتراض افرادی که مشمول دریافت کمک معیشتی دولت نبودند، از ۵ اسفند آغاز شده است.

آغاز بررسی اعتراض جاماندگان کمک معیشتی دولت

حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به شروع بررسی اعتراض جاماندگان طرح معیشتی دولت گفت: از روز گذشته بررسی اطلاعات افرادی که اعتراض خود را در سامانه حمایت ثبت کرده‌اند توسط ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی آغاز شده است.

وی افزود: ما طی دو مرحله 3 هزار و 400 نفر از افرادی که به آن‌ها کمک معیشتی تعلق نگرفته بود و اعتراض خود را در سامانه حمایتی ثبت کرده بودند، به لیست دریافت اضافه کردیم و معوقات آن‌ها نیز ماه گذشته پرداخت شد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی بیان کرد: افرادی که از 2 بهمن ماه اقدام به ثبت اعتراض کرده‌اند اگر درخواست آن‌ها قبول شود، در دوره بعدی تمام معوقات  به حساب آن‌ها واریز خواهد شد.

وی افزود: زمان پرداخت دوره بعدی کمک معیشتی دولت 10 اسفند ماه خواهد بود.

میرزایی در رابطه با متقاضیان دریافت طرح کمک معیشتی دولت که مشمول دریافت یارانه نبودند، گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا هنوز تاریخی برای ثبت نام این گروه در سامانه حمایتی تعیین نشده است، به زودی تاریخ معینی را برای مراجعه این گروه به پلیس+10  به منظور ثبت نام، اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نوزادان تازه متولد شده نیز مشمول بسته حمایتی می‌شوند؟ گفت: اگر خانواده‌ نوزاد تازه متولد شده مشمول دریافت یارانه و کمک معیشتی دولت باشد، عضو جدید به لیست معیشتی بگیران اضافه خواهد شد، زیرا ما هر روز اطلاعات خانواده‌ها را به روز می‌کنیم.

میرزایی بیان کرد: اگر سرپرست نوزاد تازه متولد شده مشمول دریافت کمک معیشتی دولت نباشد، به نوزاد جدید نیز کمک معیشتی دولت تعلق نمی‌گیرد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان