روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مشترکان خانگی ماهانه چقدر پول برق می‌دهند؟

خبرگزاری تسنیم: با احتساب افزایش 7 درصدی بهای برق مصرفی برای مشترکان خوش مصرف و افزایش 23 درصدی بهای برق مصرفی برای مشترکان بدمصرف (مصرف بیش از الگو) در ابتدای فروردین ماه سال جاری، متوسط پرداخت قبوض برق در سال جاری بین 13300 تا 15300 تومان خواهد بود.

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق اظهار داشت: متوسط پرداخت قبوض برق در سال 98 ماهانه 12 هزار و 500 تومان بوده و پرداخت یک جای بهای برقی که در ماه‌های درگیر با کرونا مصرف شده و مهلت تسویه آن تا پایان اردیبهشت ماه بوده، فشاری به خانواده‌ها وارد نمی‌کند.

وی افزود: سقف زمانی پرداخت بهای قبوض جدیدی که از طریق پیامک برای مردم ارسال می‌شود، بر اساس همان مهلتی است که در قبوض درج شده و اگر مشترکی، بهای برق مصرفی در ماه‌های گذشته را پرداخت نکرده باشد، این قبوض پرداخت نشده، به صورت دیون مشترک در قبوض جدید درج می‌شود.

بر اساس این گزارش، با همه گیری ویروس کرونا و به منظور مراعات اقتصادی وضعیت مشترکان خانگی و تجاری، قرار شد تا پایان اردیبهشت ماه برای پرداخت قبوض برق فرصت داده شود که عملا با پایان یافتن اردیبهشت ماه این فرصت به پایان رسیده و مشترکان موظف به پرداخت قبوض مصرفی برق خود در ماه‌های گذشته هستند.

به گزارش تسنیم، طبق گفته سخنگوی صنعت برق، متوسط پرداخت قبوض برق در سال 98 ماهانه 12 هزار و 500 تومان بوده که با احتساب افزایش 7 درصدی بهای برق مصرفی برای مشترکان خوش مصرف و افزایش 23 درصدی بهای برق مصرفی برای مشترکان بدمصرف (مصرف بیش از الگو) در ابتدای فروردین ماه سال جاری، متوسط پرداخت قبوض برق در سال جاری بین 13 هزار و 300 تومان تا 15 هزار و 300 تومان خواهد بود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر