روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

معاون شهردار تهران مطرح کرد؛

برخورد سختگیرانه شهرداری در ناوگان عمومی درصورت عدم استفاده از ماسک

هاشمی گفت: از فردا (شنبه ١٠ خرداد ماه)، تمهیدات سختگیرانه‌اى در صورت عدم استفاده از ماسک در ناوگان عمومى شهر اعمال خواهد شد.

برخورد سختگیرانه شهرداری در ناوگان عمومی درصورت عدم استفاده از ماسک

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید مناف هاشمى معاون شهردار تهران، با تاکید بر مصوبه‌ دولت مبنى بر اجبارى شدن ماسک در مترو و اتوبوس، گفت: دولت و وزارت بهداشت این دغدغه را دارند که فاصله اجتماعی در استفاده مردم از مترو و اتوبوس رعایت شود از اینرو هم اکنون در 127 ایستگاه مترو و پایانه هاى اتوبوسرانى ماسک به قیمت مناسب عرضه می شود و حتی امکان عرضه ماسک در پایانه هاى تاکسیرانى شهر هم فراهم شده است.

وى با اشاره به تصمیمات جدید در شهرداری برای الزام استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی تصریح کرد: از فردا ( شنبه ١٠ خرداد ماه) سخت گیری های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس انجام خواهد شد.

معاون شهردار تهران با تاکید بر اینکه از ورود افراد بدون استفاده از ماسک در تمامى ایستگاه های مترو، اتوبوسرانی ممانعت می،شود، اظهار کرد: از مردم هم می خواهیم که برای حفظ سلامتی خودشان فاصله های اجتماعی را رعایت کنند و همکاری لازم را نیز در استفاده از ماسک در ناوگان عمومى شهر داشته باشند.

 انتهاى پیام/

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر