روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تلاش برای تسریع عملیات اجرایی فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار

راهکار‌های تسریع عملیات اجرایی فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار مورد بررسی قرار گرفت.

تلاش برای تسریع عملیات اجرایی فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، همزمان با بازدید میدانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار، راهکاری‌های تسریع عملیات اجرایی در نشست کمیته راهبردی این پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست که به ریاست صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و با حضور مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی، شهردار منطقه 15 و دست اندرکاران اجرایی پروژه برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت عملیات اجرایی، درباره موارد مهمی از قبیل رفع معارضات ملکی و تاسیساتی بحث و تبادل نظر شد.

 صبوری طی سخنانی در این نشست ضمن ارائه پیشنهاداتی با هدف تسریع عملیات عمرانی، خواستار پیگیری جدی برای رفع معارضات باقیمانده تاسیساتی شد.

وی همچنین از مجریان پروژه خواست تا با مشارکت کارشناسان سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران به بازنگری در طرح مسیر‌های کندرو پرداخته و در راستای هرچه بهینه‌تر شدن فعالیت‌های اجرایی اقدام کنند.

گفتنی است عملیات اجرایی فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار (حدفاصل پل تقاطع مزینانی تا پل‌های تقاطع ثامن) به سرعت ادامه دارد و پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه در بخش تندرو‌ها از مرز 90 درصد فراتر رفته است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر