روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

زدا مطرح کرد؛

آنچه درباره بیمه زنان‌ خانه دار باید بدانیم

کارشناس سازمان تأمین اجتماعی گفت: زنان خانه‌دار با مراجعه به واحد امور بیمه شدگان در شعبه می‌توانند برای بیمه شدن اقدام کنند.

آنچه درباره بیمه زنان‌ خانه دار باید بدانیم

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد حسن زدا کارشناس سازمان تأمین اجتماعی درباره بیمه زنان خانه‌دار، اظهار کرد: تمام خانم‌های 18 تا 50 سال می‌توانند از مزایای بیمه زنان خانه دار استفاده کنند.

کارشناس سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه متقاضیان با مراجعه به واحد امور بیمه شدگان در شعبه می‌توانند برای بیمه شدن اقدام کنند، افزود: بعد از مراجعه به شعبه  3 نوع بیمه به آن‌ها پیشنهاد می‌شود، نوع اول 12 درصدی که فقط بازنشستگی دارد، نوع دوم 14 درصدی که بازنشستگی و فوت دارد و نوع سوم 18 درصدی، که بازنشستگی، فوت و از کارفتادگی دارد که به نسبت این درصد‌ها حق بیمه تغییر می‌کند.

زدا بیان کرد: حق بیمه نوع 12 درصد، حدود 216 هزارتومان، نوع 14 درصدی، حدود 252 هزار تومان و نوع سوم 18 درصدی حدود 324 هزار تومان می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دفترچه درمانی نیز اختیاری است، اگر مایل باشند باید سرانه درمان را پرداخت کنند که این سرانه برای سال 98، 48 هزار و 400 تومان بود و برای سال 99 هنوز اعلام نشده است.

بیشتر بخوانید

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر