روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

صورتجلسه عجیب دهیاری روستایی در لنگرود برای محو کردن ترامپ و بررسی جفتک زن‌ها

ساعاتی است که انتشار تصویری از یک نامه جنجالی منتشر شده که به صورتجلسه دهیاری روستای پایکیاده در لنگرود نسبت داده می شود واکنش هایی را در شبکه های اجتماعی برانگیخته است

صورتجلسه عجیب دهیاری روستایی در لنگرود برای محو کردن ترامپ و بررسی جفتک زن‌ها

ساعاتی است که انتشار تصویری از یک نامه جنجالی منتشر شده که به صورتجلسه دهیاری روستای پایکیاده در لنگرود نسبت داده می شود واکنش هایی را در شبکه های اجتماعی برانگیخته است. اگر چه هنوز اصالت این نامه تایید نشده اما محتوای آن بسیار جالب و همزمان نگران کننده است. در این دعوت نامه از یکی از اعضای شورای اسلامی این روستا خواسته شده که در جلسه ای که قرار است در دفتر دهیاری برگزار شود دعوت شده و در ادامه در بخش شرح جلسه به مواردی مانند برکنار کردن دونالد ترامپ و محو کردن او از صفحه روزگار و همچنین بررسی مسائل خاورمیانه و افرادی که حقوق های میلیونی گرفته و «جفتک می زنند» اشاره شده است.

در شرح این نامه چنین آمده است:

دعوتنامه

به: آقای موسی سجادی راد

از: شورای اسلامی بالا محله پایکیاده

سلام علیکم:

احتراماً به استحضار می رساند جلسه فوق العاده ای در روز جمعه مورخ 99/4/4 ساعت 20:30 بعد از نماز مغرب و عشاء در دفتر دهیاری و شورای اسلامی برگزار می گردد. لذا از شما دعوت به عمل می آید تا در این جلسه حضور بهم رسانید.

موضوع جلسه:

1- برکنار ترامپ و محو کردن ایشان از صحنه روزگار

2- در خصوص بررسی مسایل خاورمیانه

3- مشورت در خصوص پل هوایی از شهرستان لنگرود به روستای پایکیاده

4- بررسی در خصوص بعضی از افراد که حقوق  میلیونی می گیرند، اختلاس کردند و جفتک می زنن، خیانت به این نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون شهداء را پایمال می کنند.

ضمناً در صورت عدم حضور در جلسه به منزله انصراف از شورا می باشد.

در پایان نامه نیز مهر شورای اسلامی روستای پایکیاده و امضاء رییس آن هم با نام سید موسی ترابی دیده شده و ظاهرااً رونوشتی از آن نیز برای بخشدار بخش مرکزی لنگرود ارسال شده است. غلط های دستوری و محتوای این نامه که هنوز نمی توان صحت آن را تایید کرد موجی از واکنش را در توییتر به راه انداخته و مایه طنز و شوخی شده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر