روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

قیمت پراید در مرز ۱۰۰ میلیون تومان! / ساینا کمیاب شد + قیمت خودروها

به گزارش فردا، قیمت خودرو به شدت دچار نوسان شده است. قیمت خودرو هر روز بالاتر می رود. قیمت خودرو بسته به عوامل مختلف رشد چشمگیری داشته است. قیمت خودرو پرتیراژ خودروسازان داخلی و همچنین خودروهایی که کف قیمتی بازار را تشکیل می دهند در هفته جاری در قیاس با هفته گذشته بررسی کردیم.

خانواده پراید با دو مدل صندوقدار 132، 131 و یک مدل هاچ بک یعنی پراید 111 سال هاست کف قیمتی را در بازار به خود اختصاص داده است.

پراید در مرز 100 میلیون تومان! / ساینا کمیاب شد + قیمت خودروها


قیمت خودروی پراید 132 صفر کیلومتر کمیاب شد

با توجه به توقف تولید این خانواده این روزها پراید 132 صفر کیلومتر در بازار کمیاب شده بنابراین نمی توان قیمت مشخصی برای این عضو خانواده پراید اعلام کرد.

اما دو عضو دیگر خانواده پراید در بازار موجود هستند. پراید 131 در قیاس با هفته گذشته تغییر قیمتی نداشته و با همان قیمت 81 میلیون تومان در دسترس خریداران بوده است.

افزایش قیمت 2 میلیونی پراید 111

پراید در مرز 100 میلیون تومان! / ساینا کمیاب شد + قیمت خودروها

اما پراید 111 افزایش قیمت 2 میلیون تومانی را به خود دیده است. قیمت محصول هاچ بک خانواده پراید از 91 میلیون تومان به قیمت 93 میلیون تومان رسیده است.


رشد قیمت ها در خانواده تیبا

با خروج خانواده پراید از خط تولید، خانواده تیبا به عنوان ارزان ترین خودروی بازار شناخته می شوند.

خانواده تیبا با دو محصول تیبا صندوقدار و تیبا 2 ( هاچ بک) در بازار حضور دارند. این خانواده رشد قیمتی در محدوده 3 میلیون تومانی را تجربه کرده است.

تیبا صندوقدار از قیمت 93 میلیون تومانی در هفته گذشته به قیمت 96 میلیون تومان رسید. تیبا 2 اندکی بیشتر از مدل صندوقدار رشد قیمتی داشت. مدل هاچ بک تیبا این هفته با قیمت 107 میلیون و 500 هزار تومان داد و ستد شد در حالی که قیمت اعلام شده برای این خودرو طی هفته گذشته 104 میلیون تومان بود.

 

خبری از ساینای گیربکس اتومات صفر کیلومتر نیست

ساینا محصول خودروسازی سایپا است. این خودروساز حساب ویژه برای ایجاد تنوع در سبد محصولاتی خود روی این خودرو باز کرده اند.

سایپایی ها قرار است مدل S این خودرو تا چندی دیگر روانه بازار کنند. در حال حاضر تنها مدل EX در بازار موجود است و دیگر خبری از ساینا صفر کیلومتر با گیربکس اتوماتیک در بازار نیست.

ساینا EX نیز همانند تیبا صندوقدار رشد 3 میلیون تومانی داشته است. قیمت این خودرو از 105 میلیون تومان به 108 میلیون تومان در بازار رسید.

 

رشد چشمگیر قیمت خودرو 206

پراید در مرز 100 میلیون تومان! / ساینا کمیاب شد + قیمت خودروها

سری هم به بازار خانواده 206 بزنیم. این خانواده با دو مدل هاچ بک یعنی تیپ 2 و تیپ 5 و همچنین یک مدل سدان (صندوقدار) در بازار حضور دارد.

خانواده 206 عنوان پرتیراژترین خودروی تولیدی در ایران خودرو را به خود اختصاص داده است. بررسی ها نشان می دهد رشد قیمتی این خانواده در محدوده 8 تا 13 میلیون تومانی بوده است.

پژو 206 تیپ دو با رشد 8 میلیون تومانی این هفته به قیمت 163 میلیون تومان رسید. دیگر عضو این خانواده پژو 206 تیپ 5 که گران ترین محصول این خانواده است با رشد 12 میلیون تومانی 197 میلیون تومان قیمت خورد.

پژو 206 صندوقدار یا همان مدل V8 نیز در این هفته 13 میلیون به قیمت هفته گذشته خود اضافه کرد و با قیمت 191 میلیون تومان در بازار حضور دارد.

 

 

منبع: اقتصادنیوز

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان