روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

دسته بیل خواندن خواننده نسل جوان توسط مجری و بازیگر ایرانی +عکس، ویدئو

احسان کرمی، سیروان خسروی را به دسته‌بیل تشبیه کرد!

دسته بیل خواندن خواننده نسل جوان توسط مجری و بازیگر ایرانی +عکس، ویدئو

 به گزارش اسپوتنیک، احسان کرمی، مجری و بازیگر ایرانی نسبت به توییت سیروان خسروی و تاکید دوباره وی به عدم شرکت در انتخابات واکنش نشان داد.

سیروان خسروی گفت که "اگه نکته قابل افتخارى تو زندگیم باشه ، قطعا بزرگترینش اینه که به تو و هیچکدوم از دوستا و رُقباى(!) قبلیت راى ندادم و خودم رو در انتخاب این وضعیت شریک نمیدونم. نه تو ، نه خاتمى ، نه احمدى نژاد و نه موسوى و رئیسى. نکته جالب اینه که هیچوقت هم نتونستم حتى ١ نفر از دوستامو با خودم همراه کنم و اتفاقا به کمبود اطلاعات اجتماعى و سیاسى و منفعل بودن متهم شدم.
آفرین به بینش سیاسى و اجتماعى دوستانى که این روزها چیزى جز سلِفى و دعوت به کتاب خوانى و فیلم خوب دیدن ازشون نمیبینیم ولى به زودى دوباره سر و کله شون پیدا میشه و شهوت نزدیک شدن به قدرت اونا رو به روشنفکرهاى یه شبه تبدیل میکنه.
و البته این تازه روزهاى خوبمونه..."

View this post on Instagram

🔻 🔹 احسان کرمی در واکنش به صحبت‌های سیروان خسروی نوشت: . 🔸 غمگین بودم، داشتم با بیلچه باغچه خونه رو مرتب میکردم که دسته بیلچه براى بارهزارم گفت:(ولى من خیلى خوشحالم که راى ندادم! نه به چپى نه راستى نه وسطى) هروقت مردم حالشون خوش نیست این دسته بیلچه جاى اینکه باغچه رو بیل بزنه همینو میگه.بدون اینکه بفهمه این از طبیعتِ دسته بیله نه فرزانگیش . 🔸 سیروان خسروی در پستی نوشته بود که به رای ندادن به روحانی افتخار میکند . . 🔸🔷 خبرهای داغ روز در سلبریتی‌آنلاین 🔷🔸 . 🔹🔶 برای حمایت از ما لطفا فالــو کنیـد 🔶🔹 𝐅𝐨𝐥𝐥𝐨𝐰 👉 @celebonline.ir 𝐅𝐨𝐥𝐥𝐨𝐰 👉 @celebonline.ir 𝐅𝐨𝐥𝐥𝐨𝐰 👉 @celebonline.ir . . #بازیگر #سینما #فیلم #تلویزیون #بازیگر_زن #جالب #هنرمند #سلبریتی #جذاب #خبر #تبلیغات #عکس #لباس #مدلینگ #طنز #سریال #رقص #عشق #پسر #میکاپ #بازیگران #اینستاگرام #تولد #دختر #سلبریتی_آنلاین #بازیگران_زن #احسان_کرمی #سیروان_خسروی

A post shared by ⭐ سلبریتی آنلاین ⭐ (@celebonline.ir) on

احسان کرمی در جواب سیروان خسروی نوشت که "غمگین بودم، داشتم با بیلچه باغچه خونه رو مرتب میکردم که دسته بیلچه براى بارهزارم گفت: (ولى من خیلى خوشحالم که راى ندادم! نه به چپى نه راستى نه وسطى)
هروقت مردم حالشون خوش نیست این دسته بیلچه جاى اینکه باغچه رو بیل بزنه همینو میگه.بدون اینکه بفهمه این از طبیعتِ دسته بیله نه فرزانگیش."
بسیاری از کاربران با ثبت نظر خود نسبت به این کشمکش لفظی واکنش نشان دادند. عده ای از کاربران معتقدند که بیشتر هنرمندان مانند هم هستند و همه آنها اگر منافعی وجود داشته باشد به دنبال آن خواهند بود. بعضی از کاربران با صحبت احسان کرمی و بعضی دیگر با صحبت سیروان خسروی موافق هستند. افرادی که با احسان کرمی موافق هستند معتقدند که اگر کسی در انتخابات شرکت نکند حق صحبت دربازه کشور و وضعیت آن را نخواهد داشت. به گفته این دسته از کاربران رای ندادن کار خاصی نیست که کسی به آن افتخار کند چرا که دیکته نانوشته غلط ندارد. در مقابل عده ای دیگر از کاربران معتقدند که سیروان با مردم است و حرف مردم را می زند و کار درستی را انجام داده است.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان